Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Neymar (Paris Saint-Germain) broni się po zarzutach o napaść na tle seksualnym

Neymar (Paris Saint-Germain) broni się po zarzutach o napaść na tle seksualnym

Według niego od piątku rano nazwisko Neymara jest powiązane z nowymi oskarżeniami o napaść na tle seksualnym dziennik „Wall Street– Producent sprzętu Nike został zmuszony do nieodnowienia kontraktu z brazylijską gwiazdą Paris Saint-Germain, gdy ten odmówił współpracy w dochodzeniu w sprawie domniemanych incydentów. W długim tekście opublikowanym na swoim koncie na Instagramie osoba odpowiedziała po raz pierwszy.

Twierdzenie, że moja umowa została anulowana, ponieważ w dobrej wierze nie uczestniczyłem w badaniu czegoś absurdalnego, jest kłamstwem.

„Odkąd miałem 13 lat, kiedy podpisałem swój pierwszy kontrakt, zawsze otrzymywałem ostrzeżenia: nie rozmawiaj o swoich kontraktach! Umowy są poufne, Hook-t-il. Zaprzeczenie tej zasadzie i twierdzenie, że rozwiązuję umowę, ponieważ nie uczestniczyłem w dobrej wierze w osiągnięciu czegoś absurdalnego, to kłamstwo. „

Na poparcie jego oświadczeń: „W 2017 roku ponownie pojechałem do Stanów Zjednoczonych, aby przeprowadzić kampanię reklamową z tymi samymi osobami, a oni nic mi nie powiedzieli i nic się nie zmieniło! W 2017, 2018, 2019 odbyliśmy niezliczone wyjazdy, kampanie i sesje rejestracyjne . Nigdy mi nic nie powiedziano. To jest. Niebezpieczna sprawa, a oni nic nie zrobili. Kim są prawdziwi przywódcy? ”

„Nie miałem okazji znaleźć osoby, która go obraziła. Nawet jej nie znam. Nie miałem związku. […] Jestem głęboko przekonany, że czas przyniesie prawdziwe odpowiedzi.

READ  Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain): „Liczy się doświadczenie życia, bardziej niż warzenie pieniędzy”

„Nie miałem okazji się bronić, Neymar uspokoił. Nigdy nie miałem okazji dowiedzieć się, kto był osobą, która go obraziła. Nawet jej nie znam. Nie miałem żadnego związku. Nie miałam nawet szansy porozmawiać, dowiedzieć się prawdziwych przyczyn jej bólu. […] Jestem głęboko przekonany, że czas przyniesie prawdziwe odpowiedzi. „