Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nastolatek zostaje zabity przez policję w Chicago, Lola kwalifikuje się i potrzebuje trzeciego strzału Pfizera

Nastolatek zostaje zabity przez policję w Chicago, Lola kwalifikuje się i potrzebuje trzeciego strzału Pfizera

Protestujący domagają się sprawiedliwości w Chicago 15 kwietnia 2021 r., Po śmierci młodego Adama Toledo. – Ashley Rizen Garcia / AP / SIPA

Czy przegapiłeś wiadomości z wczesnych godzin porannych? Przygotowaliśmy podsumowanie, które pomoże Ci lepiej widzieć.

Niesamowite zdjęcia. 15 dni temu i śmierć młodego Adama Toledo, który został zabity 29 marca przez policję, w Chicago narastała złość. Po opublikowaniu filmu nagranego kamerą policjanta (Dostępny tutajUwaga, zdjęcia są przerażające), burmistrz Lori Lightfoot wezwał do spokoju w czwartek, obawiając się demonstracji i potencjalnych eksplozji, W środku procesu Dereka Chauvina Cztery dni później Donut Wright umiera W Minneapolis. Adam Toledo próbował uciec wraz z 21-letnim członkiem gangu. W przeciwieństwie do tego, co początkowo wskazywały władze, nastolatek nie wyglądał na trzymającego pistolet, gdy podnosił ręce w górę. Jednak w pobliżu znaleziono broń. Przeciętny uczeń pozbywał się go na ułamek sekundy, zanim został postrzelony.

Bolsonaro vs Lola, idziemy prosto. W czwartek Sąd Najwyższy Brazylii wydał bardzo pozytywną decyzję na korzyść Luisa Inacio Luli da Silvy Potwierdź anulowanie Z Wyrok za korupcję Były lewicowy prezydent, który zakwalifikował go do wyborów prezydenckich w 2022 r. „Dzięki tej decyzji Sądu Najwyższego, jeśli nie jest kandydatem”, od razu odpowiedział skrajnie prawicowy prezydent Jair Bolsonaro, wskazując, że mieszkańcy powinni martwić się o „Przyszłość Brazylii”, jeśli lewa ikona wróci do władzy. Zdecydowaną większością głosów 8 na 3 sędziowie zebrani na posiedzeniu plenarnym potwierdzili decyzję sędziego Edsona Fashina, który na początku marca ocenił, że (południowy) sąd w Kurytybie, który skazał Lulę w dwóch procesach, „nie był kompetentny.”

Osoby, które otrzymały Szczepionka Pfizer Prawdopodobnie będziesz potrzebować Trzecia dawka W ciągu sześciu miesięcy do roku, a potem najprawdopodobniej co roku zastrzyk, powiedział w czwartek prezydent amerykańskiego giganta farmaceutycznego.

Albert Burla, dyrektor generalny firmy Pfizer, zauważył, że „rozsądnym założeniem jest, że prawdopodobnie konieczna będzie trzecia dawka, między sześcioma a dwunastoma miesiącami, a stamtąd co roku będzie się powtarzać szczepienie, ale wszystko to musi zostać potwierdzone”, w oświadczenia opublikowane przez CNBC do wiadomości publicznej.

READ  NATO spodziewa się ataku na dużą skalę ze strony Moskwy