Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Najlepszy film wszechczasów” dla fanów sagi!

W poniedziałek 9 sierpnia M6 wyemitowało jeden z kultowych filmów francuskiego kina: OSS 117: Rio już nie odpowiada. Klasyk dla wielu internautów, którzy wyrazili swój entuzjazm na Twitterze!

Kilka dni temu tajny agent Hubert Bonisseur de la Bath wrócił z nim do ciemnych pokoi OSS 117: Czerwony alarm w Czarnej Afryce. Film wyreżyserowany przez Nicholasa Bedosa, fani tej inspirowanej Janem Brucem opowieścią byli niecierpliwie oczekiwani. Od pierwszego OSS 117 wyreżyserowanego przez Michela Hazanaviciusa i wydanego w 2006 roku, jest Jean Dujardin, który doskonale wciela się w tajnego agenta Huberta Bonisseura de la Bath.

Rekord Jeana Dujardina

Dobre programowanie dla morale

W poniedziałek 9 sierpnia M6 zdecydowało się postawić na bezpieczny zakład, transmitując drugą część serii filmowej, OSS 117: Rio już nie odpowiadaZostał wydany w 2009 roku i wyreżyserowany przez Michela Hazanavicius. Tym razem nasz ulubiony tajny agent został wysłany do Brazylii. jego misja? Odzyskał mikrofilm z nazwiskami francuskich kolaborantów, za dużą sumę pieniędzy, które musiał zapłacić von Zemmelowi, byłemu nazistowi. Druga część, której nikt nie zapomniał!

kultowe repliki

Oczywiście po drodze Hubert Bonisseur de la Bath napotka grupę postaci, z których każda jest bardziej absurdalna od drugiej. W obsadzie OSS 117 II znajdziemy Louise Monot, Alex Lutz, Reem Kherici, a nawet Nieżyjący już Pierre Bellemare. I podobnie jak pierwszy film, ten jest pełen szalonych smug, które stały się popularne w ostatnich latach. Święty Hubercie!

Są też puryści, którym trudno przewrócić stronę na temat pierwszych filmów OSS 117. Ci, którzy nie docenili ostatniego z podpisanych eposów Nicolas Bedosniedawno wydany w kinach, OSS 117: Czerwony alarm w Czarnej Afryce.

W każdym razie ta druga część słynnej sagi Jeana Dujardina rozgrzała serca fanów OSS 117. Doskonała okazja do podkreślenia kultowych linii i uświadomienia sobie, że z biegiem czasu kurz (lub prawie) nie opadł!

READ  Quinté PMU - PRIX DE SENLIS Oczekiwane 14 lutego. 2022

Możesz być również zainteresowany tą treścią: