Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze życie Poniedziałek, 4 października 2021 r.: Zapowiedź odcinka 4381 – serial telewizyjny

W następnym odcinku „Plus belle la vie”… Gdy Camille odmawia przyznania się do odpowiedzi Emmy przed Jacobem, Sasha bada, czy był świadkiem morderstwa. Bohr natomiast znajduje idealne mieszkanie dla siebie i Leah.

Zrzut ekranu / FTV

Uwaga, poniższe akapity zawierają spoilery do odcinka Plus Belle la vie. Transmisja w poniedziałek wieczorem na France 3!

Camille stojąca przed Jacobem

W obliczu naglących pytań Camille Emma ujawnia, że ​​jej relacje z Baptiste zawsze były chaotyczne. Co do Cezara, przyznaje, że ją rozumie…

Kevin czuje się winny, że manipuluje Camille, a Jacob prosi ją, by dowiedziała się, którzy baptyści lub Cezar powinni go zabić. Camille przeciwstawia się swojemu byłemu porywaczowi, po czym oddala się z Kevinem w lesie. Przerwały im liczne telefony Jacoba. Camille wyznaje Kevinowi, że nie chce się z nim zobaczyć, ponieważ chce kogoś zabić. Jednak powstrzymuje Kevina przed ingerowaniem w tę sprawę.

Później Jacob atakuje Camille na ulicy. milczeć. W przypadku braku odpowiedzi traci cierpliwość i zaczyna ją dusić…

Sasha i Luna osiągają

W Celeste Sasha rozbija talerze na podłodze, aby rozpoznać hałas, który słyszał u Maleta. W końcu rozpoznaje to po wazonie. W więzieniu cieszy się szkicem więźnia, który opowiada, jak pozbyła się ciała męża po zabiciu go. Po raz kolejny rozpoznaje dokładnie, jakie dźwięki usłyszał.

Jeśli Sasha chce iść na policję, Luna myśli, że jej niepełnosprawność będzie działać na jej niekorzyść. Poprosiła jednak o pomoc Liu. Dzięki fałszywemu profilowi ​​Hugo Malet można znaleźć w sieciach społecznościowych. Luna odkrywa, że ​​Mallet, który ma poważne problemy finansowe, jest żoną bogatej dziedziczki. Sasha została natychmiast poinformowana.

Jean Paul znajduje idealne mieszkanie

W obliczu inwazji rodziny Neybotów na jego mieszkanie, Jean-Paul uświadamia sobie: musi znaleźć większe mieszkanie. Apelując do bandyty, Jean-Paul interesuje się jego kucaniem. Wie, że w najbliższych dniach zostanie wylicytowany po bezkonkurencyjnej cenie. Jean Paul staje się już widoczny i marzy o swoim odnowie. Dumny z tego, co znalazł, pokazał to Leah, która nie była zbyt entuzjastyczna.

READ  Siatkówka - LDN - Irvin Njabeth oskarża polskiego trenera o rasizm