Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsi przyjaciele typu wodnego w Palworld

Najlepsi przyjaciele typu wodnego w Palworld

Wodni towarzysze zwykle oferują świetne połączenie skuteczności bojowej i użyteczności w pracy w obozie. Oto najlepsi przyjaciele typu wodnego w Palworld.

Podczas gdy przyjaciele typu Ognistego są niewątpliwie najsilniejsi w grze, ich odpowiedniki typu Wodnego również nie są garbate. W obozie umiejętności zarządzania wodą odgrywają bardzo ważną rolę w cyklu produkcji żywności.

Poza obozem kumple typu wodnego to najlepszy sposób na rozprawienie się z najtwardszymi wrogami w grze, gdy gracze chcą dodać ich do swojej kolekcji.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Nie wszyscy są sobie równi, niektórzy wyróżniają się na tle swoich bezpośrednich rówieśników ogólnymi umiejętnościami i siłą.

Dowiedz się więc bez dalszej zwłoki, którzy są najlepszymi przyjaciółmi typu wodnego.

Najlepsza woda Pals od Palworld

Jobvin

Kieszonkowa para
 • przedmiot : Och
 • Umiejętność partnera : Grumpy Shark – Kieruje się w stronę wybranego wroga, gdy zostanie wezwany, aby zaatakować go potężną umiejętnością Water Shot. Atak gracza wzrasta, gdy jest on w drużynie.
 • Zgodność pracy : Poziom pracy ręcznej 1, poziom transportu 1, poziom nawadniania 2

Chociaż nie jest tak potężny jak niektórzy przyjaciele z tej listy, Gobfin jest niezwykle przydatny w walce dzięki swoim umiejętnościom partnera zadającym duże obrażenia.

Dodatkowo świetnie sprawdza się na obozie, gdzie pomaga przy wielu zadaniach, nawet na niskim poziomie. Chociaż Gobfin prawdopodobnie będzie musiał zostać wymieniony w miarę postępu przygody, jest on najlepszym wyborem na mniej więcej pierwsze dziesięć poziomów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

źródło relaksu

Świat piłek RelaxaurusKieszonkowa para
 • przedmiot : Woda i smok
 • Umiejętność partnera : Głodna rakieta – może służyć jako stojak do transportu. Umożliwia szybkie strzelanie z zamontowanej wyrzutni rakiet.
 • Zgodność pracy : Poziom zużycia 1, poziom transportu 2

Relaxaurus jest prawdopodobnie najsłodszym palowym smokiem w Palworld i jest niezwykle zrównoważonym typem wodnym, który zdecydowanie warto zebrać jak najszybciej. Jego umiejętności partnerskie zamieniają gracza i jego przyjaciela w prawdziwą machinę wojenną, spuszczającą śmierć z góry.

READ  Oto najpiękniejsze zdjęcia całkowitego zaćmienia Księżyca 8 listopada 2022 r.

Możliwość transportu jest świetna w obozie, ponieważ przyspiesza gromadzenie zasobów i miło jest mieć nawadnianie jako dodatkowe narzędzie, nawet jeśli jest to tylko poziom 1.

Suzaku Aqua

Wodny Świat SuzakuKieszonkowa para
 • przedmiot : Och
 • Umiejętność partnera :Wodne skrzydła – mogą być używane jako stojak do lotu. Ataki typu wodnego są wzmacniane podczas dosiadania.
 • Zgodność pracy : Stopień korozji 3

Suzaku Aqua ma oszałamiający wygląd i jest jednym z niewielu pojazdów latających typu wodnego w grze, zapewniającym graczowi doskonałe premie bojowe, zadając dodatkowe obrażenia od wody podstawowym atakom dowolnego typu. Samodzielnie zadaje również znaczne obrażenia, przedzierając się przez wielu swoich odpowiedników z Paldeck.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Chociaż ma tylko jedną działającą kompatybilność, nadal jest bardzo skuteczny. Nawadnianie na poziomie 3 jest stosunkowo rzadką cechą i warto ją mieć, jeśli masz problemy z dotrzymaniem wymagań żywieniowych znajomych.

przeglądać

Przeglądaj światKieszonkowa para
 • przedmiot : Och
 • Umiejętność partnera : Stealth Burrower – Może być używany jako stojak podczas pływania. Po zainstalowaniu wytrzymałość nie zmniejsza się już podczas podróży przez wodę.
 • Zgodność pracy : Stopień korozji 2

Może wyglądać jak nadmuchiwana zabawka do basenu, ale Surfent to bardzo dobry wybór dla kumpla typu wodnego w środkowej fazie gry. Jej umiejętności partnerskie, podobne do umiejętności innego Pal, który pojawia się w dalszej części tej listy, zapobiegają utracie wytrzymałości podczas podróży ścieżką. woda.

Surfent zadaje także ogromne obrażenia podczas walki i dzięki swojej umiejętności Podlewania przyczynia się do życia w obozie.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Broncheri Aqua

Wodny Świat BroncheryKieszonkowa para
 • przedmiot : Woda i papier
 • Umiejętność partnera : Extra love – może być używany jako przenośny nośnik. Noś rzeczy gracza, gdy jest on w drużynie, aby zwiększyć jego maksymalną wagę.
 • Zgodność pracy : Stopień korozji 3
READ  Samsung Galaxy Tab S5e to teraz „tablet w przystępnej cenie”

Wodna wersja oryginalnego Broncherry jest równie piękna, jak warto ją mieć. Jako partner znacznie zwiększa nośność i ogólnie można go zainstalować.

Zdolność nasienia poziomu 3 jest niezbędna, gdy gracze chcą uzyskać maksymalne zasoby.

siedziba

Różowanie na świecieKieszonkowa para
 • przedmiot : Woda i lód
 • Umiejętność partnera : Morski Wojownik – Kiedy walczysz u jego boku, liczba zdobytych przedmiotów wzrasta, jeśli pokonasz przyjaciela typu Ognistego.
 • Zgodność pracy : Poziom nawadniania 2, poziom pracy ręcznej 2, poziom transportu 2, poziom ekstrakcji 2, poziom chłodzenia 2

Penking to prawdopodobnie jeden z najbardziej wszechstronnych kumpli na rynku i obowiązkowy element wyposażenia każdego poważnego obozowicza. Potrafi wykonać pięć różnych rodzajów zadań, wszystkie na poziomie 2, a wśród całego Paldeck jest kilku faworytów.

W ruchu jest też stosunkowo cennym towarzyszem, pozwalającym na zdobycie większej ilości dropów od pokonanych przeciwników typu Ognistego. Biorąc pod uwagę jego ogromną siłę podstawową, trudno wyobrazić sobie grę bez Penkinga.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Azzurrobi

Azurubi BalworldKieszonkowa para
 • przedmiot : Woda i smok
 • Umiejętność partnera Taniec Wody – Może być używany jako wierzchowiec do pływania. Zapewnia graczowi ataki typu Wodnego, gdy jest na koniu.
 • Zgodność pracy : Stopień korozji 3

Nieczęsto zdarza się, że przyjaciel zyskuje obosieczną umiejętność partnera, ale platforma Azurobe zapewnia liczne korzyści. Możliwość zamontowania go na wodzie pozwala zaoszczędzić wiele kłopotów i za każdym razem zadaje graczowi dodatkowe obrażenia.

W obozie miło jest mieć umiejętność Spray na poziomie 3, nawet jeśli jest to jedyny wymiar, jaki Azurobe wnosi do drużyny.

Euromontid

Euromontowane w BalworldKieszonkowa para
 • przedmiot : Woda i smok
 • Umiejętność partnera : Burzowy smok morski – może być używany jako wierzchowiec podczas pływania. Po zainstalowaniu wytrzymałość nie zmniejsza się już podczas podróży przez wodę.
 • Zgodność pracy : Stopień korozji 4
READ  Pierwszy obraz świadczący o supermasywnej czarnej dziurze w sercu naszej galaktyki

W chwili pisania tego tekstu najlepszym przyjacielem typu Wodnego w Palworld jest niewątpliwie Jormuntide. Umiejętności jego partnerki sprawiają, że podróżowanie po wodach Wysp Balbagos jest dziecinnie proste. Jest także jedynym przyjacielem posiadającym zdolność nawadniania na poziomie 4. To znacznie poprawia prędkość, z jaką gracz może uprawiać żywność.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Prawdziwa siła Jormontida wynika z jego siły w walce. Zadawane obrażenia są ogromne, a Jormuntide może szybko wyeliminować większość przyjaciół typu ognistego.

Oto nasza lista najlepszych przyjaciół typu wodnego, których polecamy mieć przy sobie w Palworld. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony Palworld, gdzie znajdziesz najświeższe informacje oraz nasze przewodniki:

Tabela elementów | Szczęśliwy kumpel | Przewodnik edukacyjny Maksymalny poziom | Rodzaje jaj | stan serwera | Zmień swój wygląd