Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Naji jest dumny ze swojej żony Melanie Paige

prywatny 1 kwietnia Co zaskakujące, obiecał to Nagoi Dla obu odcinków Nie zapomnij słów Transmisja w piątek. Widzowie mogli dowiedzieć się, że gospodarz nie kłamał, ponieważ to Olivier Maine i Sidonie Punic wylądowali na planie na początku programu.

W krótkim klipie, który pokazaliśmy przed pokazem, widzimy, jak animatorzy zamykają Naguiego w jego szatni. Ci, którzy zwykle uosabiają Każdy ma swoje zdanie Więc grał w tę grę, jakby nic się nie stało. Dopiero na początku numer dwa widzimy, jak Nagui wychodzi ze swojej nory i zakrada się za kulisy, aby płatać figle gospodarzom i nominowanym.

Czy znasz historię nawadniania zraszaczy?

Na planie Arnaud Gidoin i Mélanie Page przyszli sprawdzić swoją wiedzę na temat tekstów. Żona Naji próbowała z nią szczęścia Twój atrament do oczu Od Franciszek Kabriel. „Zawsze przyjdziesz od strony, w której wschodzi słońce” – słusznie śpiewa aktorka. Poza tym na antenie kilka minut później dowiedzieliśmy się, że musimy zaśpiewać „Sleep”, ku zaskoczeniu Melanie Page.

Kilka chwil temu Nagui już poprosił zespoły techniczne programu o odrzucenie słów jego towarzysza. „Zanotuj jego odpowiedź, a powiemy, że nie jest dobra” – zażartował animator kontrolujący.

Pod koniec serialu Nagui dyskretnie wraca na plan, by wyznać swoje grzechy. „Czy znasz historię nawadniania zraszaczy?”, zapytał gospodarz, zanim wyjaśnił, że ma nad wszystkim kontrolę i sprawdził złe słowa. „Masz rację, to było słońce, a nie sen”, powiedział jej, zanim aktorka wydała okrzyk ulgi. – Masz rację – krzyknęła.

READ  Homofobia na Węgrzech i w Polsce: Europa musi się obudzić, Francja do tego zmusza