Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na żywo – sprawa Pogby: Co Paul Pogba powiedział francuskim śledczym podczas przesłuchania

Mathias Pogba, obecnie w areszcie, wypuścił nową serię zaplanowanych wiadomości na Twitterze bardzo wcześnie w piątek rano. Potępia oszczerstwo i nadal oskarża swojego brata Pawła.

Pisze: „Jeśli przeczytam tę wiadomość, oznacza to, że mój bot wykonał funkcję automatycznego wysyłania. Oznacza to również, że nie jestem już wolny, albo z powodu zwolenników mojego brata, albo z powodu policji. zadziała.”

„Mam tyle oświadczeń do wygłoszenia, a to zajmie dużo czasu, ponieważ nie będę miał zbyt wiele szans na wyrażenie siebie. Poza tym, znajdziesz jeszcze dwa stwierdzenia po tym, zanim przejdziesz do filmów z ujawnienia . Znajdziesz go również w zakładce media” .

Więc precyzuję, że te wstępnie ustawione dane są z mojej własnej woli i tym razem opowiem trochę o plikach. Zostałem już wcześniej zatrzymany, a oni mogą nadal próbować mnie powstrzymać, albo powiedzą, że te wiadomości nie pochodzą ode mnie, jak w przypadku poprzednich.

I może w końcu, pod presją, powiem ci, że to nie ja mówię. Więc nie daj się oszukać i przede wszystkim zwróć uwagę na historię.

Wszyscy zastanawiali się, dlaczego nie ujawniłem tego wprost, myśląc, że chodziło o szantażowanie mojego brata, ale chciałem, żeby wziął odpowiedzialność za siebie i naprawił swoje krzywdy.

Ponieważ zawsze ma się nadzieję na zreformowanie brata. Chcemy wierzyć, że brat, którego kochaliśmy, wciąż jest w pobliżu. Ale kiedy ten brat przychodzi śmiać się z ludzkiego życia, nawet jeśli jest częścią jego rodziny, nie ma na co liczyć. Dlatego próbowałem się uspokoić.

Więc nie mieszajmy rzeczy, naciskanie na niewinną osobę za coś jest szantażem, a ja niczego od brata nie spodziewałem się przez długi czas. Nacisk na niesprawiedliwego sprawcę to nic innego jak żądanie sprawiedliwości i zadośćuczynienia za krzywdę.

READ  Niemcy - Włochy: linie startowe

A może demaskatorzy to szantażyści?!

Jak wszyscy wiedzą, sprawiedliwość nie jest taka sama dla bogatych i biednych, sławnych i nieznanych. Więc tak, potępiam go za ujawnienie swojej niesprawiedliwości światu, zanim nie będę mógł tego zrobić, ponieważ jego hipokryzja jest tak publiczna.

Więc nie będę mówić o pieniądze, ale o powstrzymanie niesprawiedliwości. Przestać postrzegać złoczyńców jako bohaterów. Więc porozmawiam, a potem będziesz mógł ze mną robić, co chcesz, bo już byłem skazany, kiedy mój brat zdecydował.

Tak, są sytuacje podobne do Adebayor, ale są też sytuacje odwrotne, gdzie rodziny padają ofiarą tyranicznych piłkarzy.

Ci, którzy naprawdę chcą zrozumieć, spróbujcie na chwilę postawić się w moich butach, myśląc, że wszystko, co mówię, jest prawdą. Poświęć czas na wysłuchanie wszystkiego, co mam do powiedzenia, wtedy możesz zrozumieć, z czym tak źle sobie radzisz.

Ktoś, kto chce wykorzystać historie prawdziwych ofiar, aby przedstawić się jako ofiary. Istota ludzka jest gotowa nadepnąć na wszystko i wszystkich w swojej rodzinie ze względu na swoje szczęście, wizerunek i sukces ”.