Na żywo – Bordeaux Rennes: Bez terierów Rennes polegało na Borigode i Dooku

to koniec ! Rennes kwalifikuje się i eliminuje Bordeaux (2-1)!

Skończyło się na Matmut Atlantic, Rennes pokonało Bordeaux i spadło do 1/8 finału Coupe de France (2-1). Żyrondyści nie mają się czego wstydzić swoim występem, a publiczność nagrodzi ich brawami. Kiedy Bukele zwolnił się na czas, sprawy zespołu Davida Geuna jeszcze bardziej się skomplikowały. Kierując się teraz do Ligue 2 do Bordeaux, które ma wspinaczkę do gry.

Czujność Mandandy

Mandanda wykorzystał ostatnią szansę Bordeaux. Po decydującym strzale Elisa były mieszkaniec OM wkracza bez trudu.

4 minuty dogrywki

W Bordeaux będą jeszcze cztery minuty szczęścia. Girondins ma dziesięć lat i próbuje wyrównać, ale Ren na razie się trzyma.

Atmosfera się nagrzewa

To był trochę mocny finisz dla Matmuta Atlantica. Między Ellisem i Taitem robi się gorąco, gdy sędzia próbuje przywrócić porządek między dwoma zespołami.

Waugh unika niebezpieczeństwa, Bordeaux marzy o remisie

Po podkreśleniu Rennes, Bordeaux próbowało zagrozić w ostatnich minutach. Jed dociera do Rena, ale Wooh wygrywa w powietrzu. Pachnie dobrze dla Bretończyków.

Bordeaux trzymaj się

Próbowałem Qweiri i Kalimwendo, teraz przychodzi Solomon. Atak Rennes wywiera presję na bramkę Bordeaux, ale obrona Girondins jest w drodze.

Rin próbuje zdecydować o wyniku meczu

Po Gouiri przyszła kolej na Kalimuendo, by zadać dobry cios. Były zawodnik PSG w końcu widzi swoją próbę golenia małej prawej siatki Straska. Na kilka minut przed czasem Rennes wciąż prowadziło 2:1.

Festiwal Qweiri, brakuje końca

Niewiele widać było podczas meczu, więc Qweiri zakończył mecz na wysokim poziomie. Francuz daje sobie mały recital w obronie Bordeaux, zanim spróbuje przechytrzyć Straczka. Jego ostatni gest nie jest wystarczająco kliniczny.

Tworzą się przestrzenie

Bordeaux próbuje wyrównać w ostatnich minutach meczu. Zostawia też miejsce dla Rennes, ale ciała 22 zawodników zaczynają się męczyć.

Qweri przegap drugą połowę!

Solimana rzuca się w otchłań, zanim bramkarz Bordeaux wychodzi. Ghańczyk czekał, by móc odwdzięczyć się Koueiriemu, ale strzał byłego zawodnika Nicei trafił w ręce Straksicia.

N’Simba plącze się w swoich pędzlach

Podczas gdy on odzyskał piłkę po faulu technicznym Traore’a, N’Simba zachwiał się po lewej stronie i z kolei stracił skórę. Szkoda, bo był cios dla Bordelais.

Gwiazda Kalimwendo i Solimana

Zmiana po stronie Rena: Kalimwendo i Solimana przyspieszą atak. To Majer i Doku robią miejsce.

Michelin znajdź ścianę

To Michelin dba o to i wreszcie jest w ścianie. Bordelais przegapił okazję i dalej naciskali, aż została zredukowana do dziesięciu.

READ  L1: Lens wygrywa północne derby, które denerwują fanów

Wooh oferuje ładny rzut wolny dla Bordeaux

Obrońca Rena przypina Ellisa, który wyglądał na gotowego rzucić wyzwanie Mandandzie. Rozsądna żółta kartka i dobry rzut wolny do negocjacji dla Bordeaux.

Ugochukwu psuje się w okolicy, a wina leży po stronie Rin

Rennes łączą się w małych przestrzeniach. Mader serwuje Ogochukwu, który traci równowagę w polu karnym. Wreszcie Mager traci szansę na odzyskanie skóry. Bordeaux będzie mogło odetchnąć i wrócić na swoje miejsce.

Mandanda pozwala Renowi wyprzedzić!

Po błędzie Theate, Fransergio złapał piłkę i rzucił wyzwanie Mandandzie ze złożonego kąta. Pomocnik Bordeaux próbuje posłać Ellisa w tył, ale były bramkarz Marsylii wygrywa. Cenna praca.

Przesiadka do Bordeaux

David Guion dokonuje zmian po tym, jak Bukele został wyrzucony z boiska. Michelin, Ignatenko i Baqua zastąpili odpowiednio Laco, Berenguela i Maję.

Czerwona kartka dla Bukele!

W bardzo żenującym geście z wysoką stopą na kostce Taita, Bukele został odesłany przez sędziego! Girondins zagrają ostatnie pół godziny w przewadze liczebnej.

Piąty gol Dooku w Rennes

Wylądował w Bretanii latem 2020 roku, Jeremy Duques strzelił swojego piątego gola pod kurtką Rennes. Belg, często zawstydzony swoimi fizycznymi usterkami, z pewnością wzbudza żal wśród kibiców SRFC.

Rin chce wykorzystać swoje światło reflektorów

Zaledwie kilka sekund po bramce Dooku, Rin przeszedł do ataku. Traoré naprawia obronę Żyrondinów i teleportuje Taita. Były Angevin próbuje szczęścia strzałem, który wymyka się z kadru.

Dooku daje Rinowi przewagę (2-1)!

Rennes ponownie objął prowadzenie. Mimo dobrej pracy Traoré i Bourigeauda w polu karnym, piłka wróciła do Doku. Belg zadaje cios, który obronił Bukele, co zwodzi czujność Straczka! 2-1!

Rytmiczna rekonwalescencja Rena

Rennes podniosło się przed przerwą remisem w Bordeaux. Podopieczni Genesio wznowili dobrą formę w drugiej połowie, podczas gdy Girondins spadli nieco niżej.

Druga zmiana Ren

Po kontuzji Xeki na początku meczu, Truffert zajął miejsce Melinga w przerwie.

znowu się zaczyna

Wznowienie gry w Bordeaux. Napięcie pozostaje nienaruszone w tym drugim akcie.

Połowa czasu!

To przerwa w Mattmut Atlantic. Rennes i Bordeaux odbiły się po 45 minutach, gdy Maja uderzyła w Borregood.

Maja odpowiednik przed przerwą!

Mecz wznowiony dla Bordelais! Tuż przed powrotem do szatni Żyrondyści podjęli próbę wykańczającego ataku. W dobrze zainicjowanym zrzucie Pirringuela Elis kieruje piłkę w stronę Mai, która oszukuje Mandandę. Wszystko musi być jeszcze zrobione w drugiej połowie.

READ  Liga 1 | Dzień dwudziesty siódmy | Lille wygrywa North Derby nad Lens (2:1) dzięki Zegrovie

Średnia bitwa trwa

Rennes przejęło prowadzenie w połowie meczu w pierwszej połowie. Tate i Majer są nieocenieni dla gangu Geneseo, który dominuje w postępowaniu. Młodzież Bordeaux spotyka się z doświadczeniami Bretonów.

Teatr to dobry wybór dla Bearingwell

Szanse są rzadkie dla Bordeaux w ciągu ostatnich kilku minut. Młody Pirringuel zostaje znaleziony w okolicy i podejmuje śmiałą próbę wyleczenia. Theate Bordelais idzie dobrze i ostatecznie nie zagraża Mandandzie.

Doku również próbuje szczęścia

Alerty rozmnażają się w klatkach Bordeaux. Doku podpala obrońców Girondinów. Belg próbuje szczęścia w środku, ale jego strzał mija Straczka.

Jest trochę zbyt spłukany jak na Taita

Znaleziony przez Dooku pomocnik Rennes próbuje szczęścia w polu karnym, ale jego strzał jest zbyt niecelny i trafia w rękawice Straczka.

Rin utrzymuje ciśnienie

Po bramce Borregoda Rin chce kontynuować atak. Genesio utrzymuje swoją nieco podwyższoną pozycję na boisku, a Żyrondyści mnożą niebezpieczne błędy.

Buckley emanuje groźbą

Rin idzie dalej. Po pięknym rzucie wolnym od Majera to Bokele wkroczył w pole karne, by odciążyć Girondins.

Maja i Ellis pokazują rewolucję

W następstwie otwierającego Rennes Bordelais próbował walczyć. Najpierw Maja ze skośną głową po Theate. Z tyłu Ellis podchodzi do Mandandy i próbuje go złapać, ale nie trafia.

Boriggood otwiera punktację dla Rena!

O wow boże! Po bardzo dobrym podaniu Theate, rozgrywający z Rennes doskonale trzyma piłkę z doskonałą kontrolą i ustawia Straczka. Jest 1:0 dla Rennes!

Davitashvili jest bardzo szybki… piłką

Gruziński skrzydłowy jest bardzo aktywny na początku meczu. Przesuwając się do przodu w ataku, próbuje działać na własną rękę, ale nabiera zbyt dużego tempa, pozwalając Rennaisowi złapać piłkę.

Ugochukwu orientuje się

Wchodząc na mecz w miejsce Xeki, 18-letni pomocnik swoją pierwszą piłkę dotknął pomocnika Rennes. Będziemy musieli szybko dostać się do łazienki, bo Bordelais tak dobrze wszedł na spotkanie.

Traore wychodzi wcześnie

Rin próbuje nabrać głębi. Na swoim prawym pasie Traore dokonuje interesującego sprawdzenia, ale zostaje oznaczony jako finansowy spalony.

Xeka idzie prosto do szatni

Wygląda to niebezpiecznie dla Xeki, który idzie prosto do szatni. Według BeIN Sports, rozgrywający poważnie utyka, gdy kieruje się na tory Matmut Atlantique.

Xeka jest kontuzjowany, zastępuje go Ugochukwu

Po terierze z zeszłego tygodnia Ren stracił Xekę z powodu kontuzji. Były gracz Lille nie będzie mógł kontynuować gry, a młody Leslie Ogochukwu będzie rządził.

READ  Tour of Spain 2021 - NA ŻYWO - Wyniki - Powrót do pracy - Informacje sportowe - Narciarstwo

Żyrondyści nadawali ton

Zmotywowany przed własną publicznością Bordeaux dobrze rozpoczął spotkanie. Po świeżym dośrodkowaniu Bukele to Ikomi próbował szczęścia, ale jego strzał chybił.

Xeka zostaje na ziemi

Pierwsza troska Bretończyków. W pojedynku z Fransergio Xeka wydaje się ranić i pozostaje na ziemi. Portugalczyk zaciska zęby i utyka, ale zajmie jego miejsce.

Wielka szansa dla Mai!

Bordeaux nie potrzebuje dużo czasu na odnowienie. Z prawej strony Bukele toczy bardzo dobry krzyż, który Maja odzyskuje z jego piersi. Atakujący Girondins widzi, jak próbuje ześlizgnąć się kilka centymetrów z klatki Mandandy.

Pierwszy alarm do Bordeaux

Rennais posuwa się naprzód i chwyta kilka metrów. W dobrej mieszance Taita i Doku, ten ostatni trafia do regionu Bordeaux, ale nie trafia w skomplikowaną dostawę w rotacji.

Rene postawił stopę na piłce

Pierwsza sekwencja posiadania Rennes, piłka obraca się od prawej do lewej, ale Bordeaux jest na swoim miejscu. To także pazur Guiona.

Gregerson nie trafia w sedno

Pierwszy set dobrze rozegrany przez Bordelais. Gregersen jest bliski wyjęcia piłki z pola karnego, ale w końcu widzi przed sobą skórzany lont.

Ellis zajmuje pozycję po prawej stronie

Napastnik Bordeaux jest ustawiony bezpośrednio na prawym skrzydle, podczas gdy Maja zajmuje obrót. Bordeaux kontynuuje atak i dostaje ciekawy pierwszy rzut wolny.

Uruchamianie!

Początek meczu na Matmut Atlantique, pomiędzy Bordeaux a Stade Rennes. To Brytyjczycy startują.

Zawodnicy wchodzą na boisko

Już prawie czas na rozpoczęcie, a w Matmut Atlantic robi się gorąco z 22 zawodnikami wychodzącymi na boisko.

Bordeaux zaprezentowało również swój skład, po raz pierwszy w Pirringuel

Wyjściowy skład Bordeaux: Straczek – Bokele, Gregersen, Mwanga, Ekomie – Lacoux, Fransergio, Pirringuel – Davitashvili – Elis, Maja.

Formacja Rin spadła

Klasyk Bruno Genesio dziś wieczorem zmierzy się z Girondins. W zeszły weekend został poważnie ranny, a Martin Terrier najwyraźniej zaginął. Atak Rennes poprowadzą Jeremy Ducos i Amine Guerre.

Rin począwszy od jedenastego: Mandanda – Traore, Wooh, Theate, Meling – Bourigeaud, Xeka, Tait, Majer – Doku, Gouiri.

Dobry wieczór wszystkim !

Dobry wieczór wszystkim, witajcie w RMC Sport na żywo poświęconym meczu Coupe de France pomiędzy Bordeaux a Rennes. Początek zaplanowano na 20:45 na Matmut Atlantic.