Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Muzeum Jabłka powinno ujrzeć światło dzienne w Polsce

Jabłko

Za pomocą Dawid

Jabłko Powinno wkrótce się otworzyć Muzeum W Polsce, Warszawa. Europejscy fani Apple mogą przejść przez drzwi tego miejsca, aby odkryć historię marki.

Obecnie to tylko plotka. Doniesienia medialne wskazują, że Cupertino może w kwietniu otworzyć Apple Museum w stolicy Polski.

Wewnątrz fabryki powstanie muzeum Norflin W Warszawie. Pozwoli to fanom odkryć listę marki od samego początku Steve Oferty pracy.

W słowach naszych kolegów 9 do 5 komputerów Mac, Muzeum będzie miało ponad 1600 obiektów. Fani Apple mogą odkryć Apple 1, Macintosh 128K, 20th Anniversary Macintosh i iMac G3. Będzie tam również prezentowana kopia Apple 1 podpisana przez współzałożyciela Steve’a Wozniaka.

Krótko mówiąc, ta przestrzeń łączy 46-letnią historię amerykańskich firm, co wystarczy, aby lepiej zrozumieć rozwój Apple.

W tej chwili komitet odpowiedzialny za projekt nie ogłosił jeszcze daty premiery muzeum. Nie ma wątpliwości, że informacje zostaną opublikowane w najbliższych tygodniach.

W zeszłym roku muzeum Makbet Otwarte w Kijowie. Odwiedzający mieli okazję odkryć wiele kolekcji związanych z uniwersum Apple.

READ  Polska wobec wyzwania transformacji energetycznej