Mundialu 2022: Co Lewandowski powiedział Mbappe po meczu z Francją?

Po pokonaniu Polski 3:1 francuscy Blues mogli godnie uczcić tę zasłużoną kwalifikację. Pod koniec meczu zdjęcie kapitana Roberta Lewandowskiego rozmawiającego z Kylianem Mbappé wywołało długie reakcje.

Zespół francuski Zostanie tu co najmniej jeszcze tydzień Państwo Katar Po wspaniałym zwycięstwie nad Polską w 1/8 finału rozgrywek. Dzięki dubletowi swojego najlepszego zawodnika, Kyliana Mbappé i nowemu rekordzistowi pod względem bramek w selekcji, Oliviera GiroudaTrójkolorowi łatwo pozbyli się polskich wpływów. Ten mecz zawierał kilka obrazów, w szczególności wielką debatę pod koniec meczu pomiędzy Lewandowski, zawodnik Barcelony i paryski Mbappe.

Odkryj nasze najnowsze podcasty

Ujawniamy rozmowę Lewandowskiego z Mbappe

Polska – Francja w 1/8 finału Puchar Świata w Katarze Zaprezentujesz wiele niezwykłych obrazów. W pierwszej połowie gra została przerwana z powodu kontuzji Jules Conde Którego nie usunął. Następnie przyszła kolej na Oliviera Girouda, strzelca, który został królem strzelców drużyny, aby przejść do historii.

W drugiej połowie, Kyliana Mbappe Wykorzystał cały swój talent, aby pomóc swojej drużynie wygrać. Na koniec meczu król strzelców i gwiazdor Polski zdobył bramkę Robert Lewandowski Porozmawiaj z paryskim napastnikiem. Zdjęcie obiegło cały świat, ale stało się to dopiero niedawno TF1skopiowane przez Zachodnia Francja I RMC SportCzęść tego hadisu została ujawniona:Wygrasz to„Barcelona mówi, odnosząc się oczywiście do Pucharu Świata.

Francja – Anglia

Dzięki exploitom ciastoW ćwierćfinale Pucharu Świata The Blues zmierzą się z Anglikiem Harrym Kane'em. Nieco wyższy poziom ma reprezentacja Francji, która musi zagrać z tą samą jedenastką, co w meczu z Polską. Mecz odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godzinie 20. Część zawodników Trzech Lwów rozpoczęła już działania wojenne…

READ  Z Tbilisi do Tokio, nieoczekiwana podróż byłego uchodźcy Luki Mkhedze

Wykorzystane źródło:

Zachodnia Francja: Mistrzostwa Świata. Robert Lewandowski jest pewny Kyliana Mbappe