Wielki dzień futbolu
Na środę zaplanowano cztery mecze, ostatnie w fazie grupowej. Hiszpania (2 punkty) gra ze Słowacją w grupie E. Jak na razie rozczarowująca Polska będzie również próbowała wyrwać kwalifikacje. Będzie to wymagało zwycięstwa nad Szwedami, którzy nie są błyskotliwi, ale bardzo silni.
W grupie F Francja i Portugalia spotykają się na szczycie. Zwycięstwo wystarczyłoby the Blues, którzy już się zakwalifikowali, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce. Z drugiej strony Portugalczyk zostaje wykluczony z turnieju w przypadku porażki dwoma lub więcej bramkami. Na koniec trzeba będzie monitorować wynik Niemiec z Węgrami. Jeden punkt wystarczyłby Mannschaftowi, aby się zakwalifikować, ale podopieczni Joachima Loewa wciąż mogli marzyć o pierwszym w puli, gdyby The Blues zawiodły.
📺 Program na środę:
18:00 czasu słowackiego – Hiszpania (Grupa E, Sewilla) transmitowana na żywo w beIN SPORTS
18:00: Szwecja vs Polska (Grupa E, St Petersburg) na żywo w beIN SPORTS
21:00: Niemcy-Węgry (Grupa F, Monachium) transmitowane na żywo w beIN SPORTS
21:00: Portugalia vs Francja (Grupa F, Budapeszt) na żywo w TF1 i komentarz do LCI

Paweł Huelle jest autorem publikującym na portalu glodniwiedzy.pl, zajmującym się tematami newsowymi, polityką, biznesem, technologią, sportem, rozrywką i stylem życia. Stawia na jasny i przystępny przekaz informacji, koncentrując się na aktualnych wydarzeniach oraz treściach ważnych dla czytelników, dbając o ich rzetelne i zrozumiałe przedstawienie.

More Stories
Egipski piłkarz oskarża sędziego po meczu z Argentyną. Kontrowersje po spotkaniu MŚ 2026
Jakub Kamiński oficjalnie zawodnikiem Benfiki. Ujawniono szczegóły transferu
Szwajcaria po dramatycznym meczu awansowała do ćwierćfinału MŚ 2026. Teraz czeka ją starcie z Argentyną