Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mówi się, że gry Castlevania, Metal Gear i Silent Hill są w fazie rozwoju

W ostatnich latach Konami odcięło się od świata domowych konsol. Japoński deweloper i wydawca co roku prezentuje swoją grę w piłkę nożną, a od czasu do czasu wydaje reedycje niektórych swoich znakomitych tytułów. Tak więc w 2022 roku zobaczymy premieręePiłka nożna 2022, nagłe uwolnienie Kolekcja Castlevania Advance i przyjazd Super Bomberman R Online. Wybór, który wydaje się kiepski, gdy wiesz, jakie licencje posiada Konami. kukurydza Według VGC MediaKtóre odwołują się do swoich źródeł bez cytowania z nich projektów CastlevaniaI sprzęt metalowy I ciche wzgórze Będzie w fazie rozwoju !

Projekty pełne pudełek?

Pierwszą franczyzą, która wróci, będzie Castlevania. Mówi się, że tytuł jest rozwijany w Japonii w Konami, z pomocą zagranicznych studiów. Ta gra ma na celu zaoferowanie nowej wizji serii, aby „wyobrazić ją na nowo”. Zapamiętaj ostatni odcinek Mistrz cieni 2, data 2014.

równoległy, przeróbka Metal Gear Solid 3: Snake Eater Będzie w pudełkach. VGC mogło zostać poinformowane, że za projekt będą odpowiedzialne zespoły Virtuos specjalizujące się we współtworzeniu. To studio znakomicie sprawdziło się na planie Batman: Powrót do Akhamu Na PS4, Xbox One i nowszych Zremasterowane Dark Souls na przełączniku. Bądź cierpliwy, jeśli to prawda, rozwój jest jeszcze na wczesnym etapie. Konami rozważy również przeróbki innych odcinków, wywodzące się z nowej gry.

Wreszcie, według VGC, ciche wzgórze zaraz wracam. Pierwsze plotki wywołały na początku roku kilka projektów w fazie rozwoju. Jeden z nich zostanie powierzony „wybitnemu studiu japońskiemu”. Kilka miesięcy temu Bloober i Konami ogłosili partnerstwo. Ponieważ polskie studio ma już pewne doświadczenie z horrorami, być może pracuje nad tytułem na licencji.

W przypadku braku oficjalnych informacji wymagane są pęsety. Przypominamy, że w styczniu ubiegłego roku Konami przeprowadziło wewnętrzną restrukturyzację. W międzyczasie firma potwierdziła, że ​​utrzymuje zespoły programistów na miejscu. Japoński wydawca również planował pokazać go na E3. Niestety z powodu obaw czasowych nie mógł się przedstawić i ujawnić swoich przyszłych projektów. Do zobaczenia może w przyszłym roku, aby dowiedzieć się więcej.

READ  Europa domaga się wycofania armii rosyjskiej z ukraińskich granic