Montpellier / Porto (TV / Live) Na którym kanale śledzić mecz Ligi Mistrzów w środę?

W zeszły czwartek Montpellier nie mógł zrobić nic lepszego niż zremisować z Porto w pierwszym meczu C1. Wynik końcowy 29-29. Heraulte objęła prowadzenie i nie wykorzystała rzutu karnego na koniec meczu. Wracamy w środę, 6 kwietnia o 20:45!

Na którym kanale telewizyjnym oglądać mecz Montpellier / Porto?

Spotkanie Montpellier / Porto będzie w Śledź transmisję na żywo Środa, 6 kwietnia o 20:45 na łańcuchu Eurosport 2 (Na żywo o 20:35 w meczu wstępnym)

Przejdź do EUROSPORT.FR

jak oglądać Mecz pomiędzy Montpellier i Porto nadawanie ?

Zobacz transmisję dostarczoną przez Eurosport Umożliwia oglądanie meczu na telewizorze, komputerze, tablecie i smartfonie. Jeśli nie jesteś subskrybentem, więcej informacji znajdziesz na Kliknij tutaj.

Zarejestruj się w EUROSPORT.FR

Prezentacja meczu Montpellier / Porto

Montpellier, który nie wykorzystał rzutu karnego w ostatniej sekundzie i strzelił cztery gole w drugiej połowie, został zmuszony do wyrównania z FC Porto (29-29), w ostatni czwartek w pierwszym meczu Ligi Mistrzów. mężczyźni Patrice Kanner Podczas środowego drugiego etapu w swoim pokoju zostawią oddech z preferencjami prognostycznymi. Jeśli się kwalifikujesz, to Zmierzy się z MHB Kelsey w ćwierćfinale, z rewanżem w Polsce w połowie maja. Był najlepszym strzelcem Antonio Rodriguez (6 bramek z 6 strzałów) po stronie Porto i Argentyny Diego Simoneta i szwedzki Karl Wallenius, oba z pięciu goli (9 strzałów) dla Montpellier. Portugalski MHP Gilberto Duarte, który w koszulce Porto odnalazł grunt pod swoje poprzednie wyczyny, strzelił trzy gole. (informacje na stronie Eurosportu)