Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Monaco: Petrov nie rozumie kar

Monaco: Petrov nie rozumie kar

Monako nie było w stanie zrozumieć decyzji podjętych przez komisję dyscyplinarną Francuskiego Związku Piłki Nożnej w środę po wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec meczu Monako-Lyon (2–3) w zeszłą niedzielę. Wiceprezes ASM Oleg Petrov nie rozumie różnych kar nałożonych na graczy Lyonu i Monako (Zobacz wczorajsze wiadomości o 22:31.).

„ Pamiętając o elementach, którymi dysponujemy i po przeczytaniu raportu, który został przedstawiony pod koniec meczu, jestem bardzo zdumiony tą decyzją i nierównym traktowaniem, które pojawiło się między naszymi graczami a graczami OL, w tym zachowanie i agresja, która była, ale została jasno określona jako źródło. Burza po meczu. Jest bardzo silne poczucie niezrozumienia i niesprawiedliwości ”- wyjaśnia kapitan klubu emirackiego w komentarzu L’Equipe.

„Wśród wydarzeń tego meczu, w których nasz przeciwnik powinien był otrzymać kilka czerwonych kartek, co zostało szeroko podkreślone w mediach, a ta decyzja, która wstrzymuje nas do końca sezonu, jest zbyt duża. Zobaczymy, co my. patrz. Pietrow powiedział: „Damy radę.” Zastrzegamy sobie możliwość odwołania.

Monaco, Willem Geubels i Pietro Pellegre otrzymali odpowiednio trzy mecze i dwa mecze zawieszenia, podczas gdy Lyonnais Marcelo i Mattia de Sciglio zagrali jeden.

Przeczytaj 2361 razy – Przesłane przez Roman Rego w dniu 06/05/2021 00:41


READ  Francuzka Sofiane Oumeha zdobywa drugi tytuł amatora na świecie