Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anelka rezygnuje, ostrzega Boudjlal

Anelka rezygnuje, ostrzega Boudjlal

Po ogłoszeniu odejścia swojego dyrektora sportowego z Heyeres, Mourad Boujelal dał prowadzenie następcy Nicolasa Anelki.

Historia między Hyeres i Nicholasem Anelką nie trwała długo. Na stanowisko dyrektora sportowego klubu został powołany w lutym poprzedniego roku Paris Saint-Germain Opuścił urząd we wtorek z powodu kryzysu zdrowotnego, który położył kres amatorskim mistrzostwom. Pozbawiony główki gondoli Mourad Boujelal przemówił szybko.

W kolumnach Var MatinPo raz pierwszy prezes Hyères FC powraca do powodów odejścia Nicolasa Anelki: Jest to skomplikowane w kontekście uwięzienia i kryzysu zdrowotnego. Nie mogliśmy pracować. Nicholas mieszka między Belgią a Dubajem. Podróżowanie jest naprawdę skomplikowane. W ciągu półtora miesiąca był w stanie uczestniczyć w niej dwa lub trzy razy z rzędu. »

Znane imię

Następnie Mourad Boujelal mówił o następcy Anelki: To odejście jest częścią życia klubu. (…) To nie zmienia mojego projektu. (…) Aby zastąpić Nikolę, będzie to również dobrze znane imię. Wiesz, nie zmienię się. Dlatego wkrótce musi znowu porozmawiać o Heyerze.

Przeczytaj także: >>> „Thug”, „Scum”: Pierre Menes zastąpił wykolejony

READ  Jak zdobyć koszulkę Mbappe na koniec meczu?