Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Mogą mnie zatrzymać, jeśli chcą” – powiedział Knockaert zniesmaczony sędziowaniem po porażce z FFA

„Mogą mnie zatrzymać, jeśli chcą” – powiedział Knockaert zniesmaczony sędziowaniem po porażce z FFA

Jeśli we wtorek wieczorem w półfinale Pucharu Francji Lyon wyraźnie pokonał Valenciennes (3:0), mecz ten naznaczony był kilkoma kontrowersyjnymi decyzjami sędziów, które zakończyły się remisem 0:0. Wystarczająco, aby po meczu rozzłościć napastnika VAFC Anthony'ego Knockaerta.

Czerwone oczy. Brzmi to jak rozczarowanie, frustracja i odrobina złości. Choć we wtorek wieczorem w półfinale Pucharu Francji Lyon pokonał Valenciennes (3:0), mecz ten naznaczony był kilkoma kontrowersyjnymi decyzjami sędziów, które zakończyły się remisem 0:0. Warto dodać, że bramka nie została uznana dla Doucoure’a i Valenciennesa (38) po błędzie Knockaerta na początku meczu, a następnie ten rzut karny przyznano Lacazette’owi i Lyonowi na początku drugiej połowy (48), aby otwórz punktację.

Również po spotkaniu na mikrofonie kanału beIN Sports pojawił się wściekły Anthony Knockaert. Początkowo powiedział: „Trudno znaleźć słowa. Nasza pierwsza połowa była proporcjonalna do wszystkiego, z wyjątkiem dna ligi francuskiej. Jestem dumny z zawodników i wszystkich. Było ciężko. Myślałem, że to zrobimy. Zrób to.” .

>>> Przeżyj ponownie OL-Valenciennes

„Muszą zadawać sobie pytania na poziomie sędziowskim”.

Zanim przejdę do decyzji Stephanie Frappart: „Rzut karny, nie widziałem zdjęć, ale wydaje mi się bardzo lekki. Robię to samo minutę temu, rzucam się na obrońcę, a on nie gwiżdże , NIE.” „Tam, na naszym terenie, gwizdałem. Czy to dlatego, że to duży klub? Nie wiem. Ważę słowa. Mogą mnie zatrzymać, jeśli chcą, nie obchodzi mnie to, bo to jest trudne. To jest trudne zaakceptować, kiedy jesteś ostatni w lidze francuskiej i widzisz taki scenariusz meczu”. Podsumowując: „Myślę, że muszą zadać sobie pytania na poziomie arbitrażu”.

Kilka minut później na konferencji prasowej jego trener Ahmed Al-Kantari był mniej surowy, ale także przekazał swoje przesłanie. „Znasz moją opinię” – technik zamrugał. „Strzeliliśmy gola (który został nieuznany), nie ma tu żadnej pomyłki. Strzelili gola z rzutu karnego, podczas gdy Lacazette jest tym, który penetruje mojego obrońcę… Nie chcę powalać sędziego, każdy poniesie swoje obowiązki .” „Ale kiedy widzimy, jak rozegraliśmy pierwszą połowę, mówimy sobie, że sam fakt rozegrania meczu zaważył na wadze. Nie chcę jednak pozwolić, aby złość wzięła nade mną górę. Chcę zachować trochę dumy .”

READ  Łyżwiarstwo szybkie na długim torze | Ucieczka trwała do samego końca i Maltańczyk ponownie wyszedł na scenę

Najważniejsze artykuły