Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mission: Impossible 7: Christopher McQuarrie zaprzecza, jakoby chciał wysadzić stuletni most

Mission: Impossible 7: Christopher McQuarrie zaprzecza, jakoby chciał wysadzić stuletni most

Od ubiegłego tygodnia narastają kontrowersje wokół okoliczności kręcenia w Polsce kolejnego filmu z sagi.

Jeśli Christophera Nolana Na potrzeby swojego filmu potrafił wysadzić prawdziwy samolot Boeing, Christophera Macquarie’egoSam nigdy by nie wysadził prawdziwego, stuletniego mostu.

To jest uwaga menadżera Misja: Niemożliwe 7a Co jest wymagane do zrobienia Magazyn ImperiumStało się to po kilkudniowej dyskusji. W rzeczywistości plotki wskazywały na scenę następnego dnia Toma Cruise'aReżyser chciał wysadzić zabytkowy most we wsi Bełchowicz (Polska).

Mieszkańcy podobno wzywali firmy produkcyjne, aby nie wysadzały mostu w powietrze, choć minister kultury Paweł Lewandowski twierdził, że most nie ma wartości kulturowej. Co zmusiło Macquarie do odpowiedzi: „W zeszłym tygodniu w prasie pojawiła się kontrowersja, że ​​producenci filmu „Mission: Impossible” poprosili o pozwolenie na wyburzenie 111-letniego mostu w Polsce i że w ten sposób niszczymy wspaniały fragment tego mostu. Dziedzictwo w imię rozrywki„.

Reżyser nadal kategorycznie dementuje te plotki:Czytałem wiele nieprawdziwych historii, w których pojawia się moje imię i generalnie je ignoruję. Jednak w tym przypadku uznałem za ważne, aby osobiście wyjaśnić niektóre błędne interpretacje naszych intencji, zaczynając od tego: nigdy nie planowano wysadzenia 111-letniego chronionego pomnika.

Tak naprawdę zamieszanie będzie wynikać z produkcji Misja: Niemożliwa 7 Tak naprawdę chcieli częściowo zburzyć słynny most, ale tylko „Należy odbudować naprawdę niebezpieczne części mostu, a nie oryginalne stosy kamieni.

READ  Roman Polański odegra „główną rolę” w nadchodzącym filmie Tarantino: „Kino i serial”.