Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Miss Paris Saint-Germain – Kylian Mbappe, Real traci 100 milionów i sprawia, że ​​Paris Saint-Germain płacze

Teraz, pięć miesięcy po wygaśnięciu kontraktu, Kylian Mbappe postanowił milczeć o swojej przyszłości między PSG i Realem.

Jego występy przed mediami były już bardzo rzadkie, ale teraz, gdy prawa do Ligi Mistrzów zostaną wkrótce wznowione, napastnik reprezentacji narodowej Paryż Saint-Germain Nie chce dać wskazówki co do swojej przyszłości. Real Madryt jest w pełni przekonany, że mistrz świata 2018 trafi do klubu, w którym od bardzo dawna marzył o grze, z ambicją niesienia pochodni Cristiano Ronaldo, którą podziwia. Florentino Perez już latem 2020 r. próbował zmusić go do działania, próbując podpisać kontrakt z Kylianem Mbappe. Bez powodzenia PSG trzymało się swojego gracza do końca, nawet jeśli oznaczało to pozwolenie mu odejść za darmo po roku.

Rozliczony bonus podpisu!

Taki scenariusz pojawia się, nawet jeśli termin wolny pozostawia pole do interpretacji. Tak byłoby w przypadku PSG, które jest mało prawdopodobne, aby odzyskać coś od swojego napastnika, pomimo jego statusu pożądanego gracza na świecie. Z drugiej strony ze strony Realu Madryt przygotowujemy się do dalszego przedłużania waluty, nawet jeśli chodzi o ofertę na Kylian Mbappé zamiast Paris SG. Albert Lesan, hiszpański dziennikarz 8TV, potwierdził, że Florentino Perez osiągnął porozumienie z klanem reprezentanta Francji w sprawie premii za podpisanie kontraktu. Wynosi to 100 milionów euro i jest to bez wątpienia największa premia za podpisanie kontraktu, jaką kiedykolwiek przyznano graczowi w światowej piłce nożnej.

Porozumienie to stanowi pierwszą część brutalnego targu, ponieważ nadal konieczne jest znalezienie wspólnej płaszczyzny pod względem wynagrodzenia i okresu obowiązywania umowy. Ale dzieje się to dzięki dobrym relacjom między Realem Madryt a zwierzęciem Kyliana Mbappe, który wie, że jest w pozycji silniejszej niż kiedykolwiek. Ponieważ również tam bardzo rzadko zdarza się w historii futbolu, że gracz o tak wysokiej wartości rynkowej może swobodnie grać, gdzie mu się podoba. Nawet jeśli dla Realu Madryt prawie nie ma konkurencji, wiedząc, że sam napastnik Paris Saint-Germain dał jasno do zrozumienia, że ​​marzy o podpisaniu kontraktu z Białym Domem.

READ  Strasburg: Borel i Cornet kwalifikują się

Prawdziwa ślina Mbappe z góry

W każdym razie w Realu Madryt już przygotowujemy się do przyjęcia Kyliana Mbappe i to nie tylko za kulisami. Rodrygo Goes to najnowszy gracz, który został przyłapany na możliwym przybyciu byłego Monako do hiszpańskiej stolicy. ” Konkurencja jest tutaj bardzo duża. Będzie bardzo silnym graczem w tym sektorze gry i byłbym zachwycony jego przyjazdem, a on będzie dodatkowym atutem. „, uratowany przez brazylijskiego skrzydłowego, niekoniecznie jest uważany za wielkiego rywala Francuzów, biorąc pod uwagę jego trudności w pokonaniu Realu Madryt. Ale w Casa Blanca wciąż dużo mówi się o przyszłości Kyliana Mbappe.