Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft Rewards: wybór liczby kart podarunkowych będzie wkrótce możliwy |  Xbox One

Microsoft Rewards: wybór liczby kart podarunkowych będzie wkrótce możliwy | Xbox One

Od kilku lat można gromadzić Microsoft Rewards na kilka sposobów. Można je następnie wydać na karty podarunkowe, z których można korzystać w wielu sklepach, w tym w Microsoft Store. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do zapoznania się z naszym dedykowanym artykułem.

Nadchodzi nowa funkcja

Ci, którzy składają duże zamówienia w programie Microsoft Rewards, wiedzą, że wymiana punktów na dużą kwotę może być bardzo bolesna. W rzeczywistości, jeśli chodzi o karty przeznaczone do zasilania jego konta Microsoft, można wymienić jego punkty tylko na kwoty 5, 10 i 25 euro.

Tak więc, aby kupić grę za, powiedzmy, 80 euro, należy wziąć trzy karty po 25 euro i jedną po 5 euro. Ale być może wkrótce będzie można zrobić wszystko w jednej operacji zamiast czterech!

W rzeczywistości Michaił Barachin, który zajmuje się reklamami i usługami internetowymi w firmie Microsoft, podzielił się na Twitterze, że pojawiła się nowa funkcja. Ta ostatnia pozwala bezpośrednio wpisać kwotę, którą chcesz otrzymać.

W swoim przykładzie Michael zdecydował się otrzymać 46 USD od Amazon za 48 300 punktów. Oprócz tego, że jest prostsza, ta funkcja zapewnia większą elastyczność i nie zmusza Cię już do posiadania wielokrotności 5.

Dobra wiadomość, powinna być dostępna w nadchodzących tygodniach wszędzie tam, gdzie można uzyskać dostęp do programu Microsoft Rewards!