Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft potwierdza autentyczność wycieku podglądu

Zwracając się do DMCA, firma Microsoft nieumyślnie potwierdziła, że ​​wersja systemu Windows 11 działająca obecnie w trybie online jest legalna. Sun Valley będzie już nazywać się Windows 11.

Czy to naprawdę niespodzianka? kilka dni temu, Podgląd systemu Windows 11 działającego w sieciKilka dni przed oficjalną prezentacją. Jeśli pozostają wątpliwości co do autentyczności i pochodzenia tej wersji, Microsoft właśnie potwierdził wszystko poprzez wniosek prawny.

Windows 11, kontrowersyjna zapowiedź

Mieliśmy okazję Przetestuj system Windows 11 wcześnie, który ujawnia przyszłe tapety systemu operacyjnego lub Niektóre ukryte funkcje. Jednak niektórzy wyrazili co do tego wątpliwości Buduje Pierwotnie opublikowane przez Beebom, indyjską stronę internetową. Dla jednych była to wersja zredagowana przez fanów, dla innych była to dobrowolna wersja wdrożona przez Microsoft. Ani.

Jak zauważył FossBytes, Microsoft złożył skargę DMCA do Google, aby usunąć odniesienia do artykułu Beebom. W tej aplikacji określono, że artykuł „ Dystrybuuje ISO systemu Windows 11 (prawa autorskie firmy Microsoft) “I już jest” Wyciekła kopia nadchodzącego systemu Windows 11 Ta aplikacja potwierdza zatem ważność tego ISO, nazwa Okna 11, znany do tej pory pod kryptonimem Sun Valley, ale także niedogodności, jakie może to spowodować dla Microsoftu, który miał nadzieję zachować niespodziankę do przyszłego tygodnia.

Prośba DMCA od firmy Microsoft do Beeboma o udostępnienie systemu Windows 11

Prośba DMCA od firmy Microsoft do Beeboma o udostępnienie systemu Windows 11

Z naszej strony mieliśmy niewielki sceptycyzm co do autentyczności tej wersji, co prawda wciąż niekompletnej – jest to wersja beta z maja, a aktualizacja nie powinna pojawić się wcześniej niż jesienią – ale jest ona szczególnie przekonująca.

Microsoft zorganizuje konferencję 24 czerwca, aby oficjalnie zaprezentować system Windows 11. Mamy nadzieję nie tylko dowiedzieć się więcej o możliwościach tego nowego systemu operacyjnego, ale także ogólnie o jego różnych aplikacjach i ekosystemie. w Buduje Obecnie Microsoft Store nie zmienił się na przykład w porównaniu z tym, co wiemy o Windows 10, podczas gdy Wiemy, że planowane są duże zmiany ta strona.

READ  Recenzja Nacon Pro Compact: kontroler Xbox i komputer dla małych dłoni