Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michelle Sims ujawnia w książce swoje leczenie raka

Michelle Sims ujawnia w książce swoje leczenie raka

Michael Symes, lekarz, który dał się poznać jako prezenter telewizyjny, oddaję się w kilku tajemnicach, w książce, która ukaże się w październiku. Jego redaktor naczelny powiedział w czwartek, że prywatnie ujawnia o swoim wyzdrowieniu z raka.

W wydaniach magazynowych ogłoszono 5 października, że ​​„Nieoczekiwana książka, w której zostaje kto zostaje Ulubiony lekarz Francji Po raz pierwszy mówi o ważnych momentach w swoim życiu.” Tytuł nie jest jeszcze znany.

„Zobaczysz, że rak nie zdarza się po prostu innym i że ważne jest, aby poddać się badaniu przesiewowemu, ponieważ nie zawsze go masz Zbieg okoliczności, Podobnie jak ja, aby odkryć to przez przypadek”, powierza autorowi prezentację dzieła.

Spojrzenie wstecz na jego karierę od młodości

Były prezenter Health Magazine na France 5, który jest uważany za ulubionego francuskiego lekarza, również powinien spojrzeć wstecz na swoją karierę od młodości.

„Skromne dzieciństwo może być podstawą wielu cudów, jeśli jest szczęśliwe. Odkryjesz, że historia rodziny jest kluczowa w budowaniu i wyborze mężczyzny, którym się stałeś” – wyjaśnia Michelle Simes.

Pochodzi z rodziny polskich Żydów, którzy w okresie międzywojennym wyemigrowali do Francji, w tym dwóch dziadków zamordowanych w obozie zagłady Auschwitz. Ta historia została wspomniana w jego najnowszej książce O zbrodniach przeciwko ludzkości nazistowskich lekarzy, „Hipokrates in the Underworld” (Stock, 2015).

READ  Georgina Rodriguez w pełnej skórze: pierwsze oficjalne wydanie od czasu utraty dziecka: pokaz slajdów