Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michelle Drucker ujawnia, dlaczego Brigitte Macron tak często przychodzi do szpitala

W środę, 28 kwietnia, Philip Fandel zadzwonił do Michaela Druckera Kultura medialna O Europie 1. Prowadzący opowiedział o swojej ostatniej książce Jutro będzie lepiej. W tej książce wraca do swojej medycznej podróży, która prawie kosztowała go życie. Podczas tego Wywiad Z Philippe Vandel, gwiazda hostessy France 2 nosi welon w obecności Pierwszej Damy Francji podczas jej pobytu w szpitalu. Powiemy Ci wszystko!

przestarzały TPMP Bernard Montiel ujawnił już pewne informacje o stanie zdrowia Michelle Drucker. W programie „Le 6 à 7 avec Casta” na C8 podzielił się już dość dobrymi wiadomościami. szczęśliwie Ponieważ Michelle Drucker prowadzi duże operacje w łańcuchach od 26 września. Gwiazda gospodarza France 2 ledwo uniknęła scenariusza katastrofy. Ponieważ w wieku 78 lat miał infekcyjne zapalenie wsierdzia, a następnie potrójne pomostowanie wieńcowe!

„Zaopiekowano się mną

Od tego czasu przesłane przez Rzuć w niedzielę Powrót do zdrowia po tych ciężkich próbach. Po wyzdrowieniu zeznawał na RTL. „Utrzymałem dobry nastrój, ale przeszedłem poważną operację. Leżałem na stole operacyjnym około 8 godzin, czyli długo, przy dłuższej sedacji. Zostałem bardzo dobrze zadbany

https://www.youtube.com/watch?v=1WJC3G4YbMg

Według naszych kolegów z Le Parisien Michel Drucker powinien powrócić w powietrze w niedzielę 28 marca 2021 roku. „Ze względów zdrowotnych na czerwonych kanapach mogą siedzieć jednocześnie tylko cztery osoby, a filmowanie odbędzie się bez widowni”. Ujawniono Le Daily paryski. W międzyczasie pisze książkę zatytułowaną „Jutro będzie lepiej ”.

„On jest totalnie chory.”

Ze swojej strony Bernard Montiel dał również nowy Informacja. Publicysta TPMP rozmawiał z odpowiednim menedżerem. Wspomniał o tym od razu w „Le 6 à 7 avec Casta” na C8. „Cały czas robi testy i jedzie do szpitala. Jest całkowicie zarażony hipochondrią. A tam, jest całkiem niesamowity. Ponieważ trochę go oszukał, kiedy nie pił ani nie palił. On jest bardzo poważny! „

I do dalszych działań: I zawsze pozostaje w swoim złotym trójkącie, gdzie żyje, w kierunku Almy. Nie chce iść dalej. Ponieważ bardzo dba o swoje zdrowie. Byliśmy więc bardzo zaskoczeni. Uderz go mocno. Wiem, że stracił dziesięć funtów. Tam zaczyna ich zabierać. ” Tak wyjaśnił Michelle Drucker. W redakcji Objeko z niecierpliwością czekamy na jego powrót 28 marca we Francji 2.

READ  Rak Kate Middleton: jak księżniczka poradziła sobie z przyjaciółmi przed publicznym ogłoszeniem

Fotografuję z dużą prędkością od 55 lat. „

Gospodarz wypowiadał się również na temat RTL. „Zbyt dobrze, żeby o mnie myśleć, przeszedłem długą drogę. Jestem w szpitalu ponad 3 miesiące (…) Powoli się pojawiam (…)”.
I dodać: „Fotografuję z dużą prędkością od 55 lat i nagle 30 sierpnia jestem w szpitalu i jestem przykuty do łóżka. Utrzymywałem dobry nastrój, ale przeszedłem poważną operację, 8 godzin spędziłem na stole operacyjnym (…) Byłem bardzo dobry ogłoszeniePersonel szpitala był wyjątkowy. Musimy iść pod górę”.

Z powodu tych operacji mąż Danny’ego Savalla zmienił styl życia. „Od 1964 roku nigdy nie przestałem i nagle był to szok. Znaleźliśmy się odcięci od świata, widziałem bardzo niewielu ludzi, myślimy o tym, medytujemy, długie noce, to przyjemne doświadczenie, które przeżyłem.On kontynuował.

Jest wojownikiem i tęskni za telewizją ”.

„Na odwyku mam czas pomyśleć (…), nie ukrywam przed Tobą, że w moim wieku, kiedy dowiedziałem się, że poddam się tej operacji, miałem wątpliwości co do końca kariery.. To prawda, że ​​przeszedłem ciężką operację. 7:30 przy stole operacyjnym. Ale mam zupełnie nowe sercePodsumowując:Przede wszystkim dowiedziałem się, że zdrowie jest najcenniejszym dobrem”.

Francoise Cocquet, koproducent Rzuć w niedzielę, Ze swojej strony wyjaśnia, że ​​Michelle Drucker wkrótce wróci na antenę. „Jest wojownikiem i tęskni za telewizją. Umrze na scenie (…) Kanał poprosił nas o prowadzenie programów do stycznia. Moim zdaniem wróci dopiero w lutym, Wskazał paryski. „W ciągu trzech tygodni bez ruszania się w łóżku stracił na wadze i mięśni. Ale chce szybko wrócić do formyDodała też.

Brigitte Macron Był bardzo obecny”.

W każdym razie, oto Michelle Drucker, która może udzielać wywiadów. Jesteśmy pewni! Zwracając się do Philipa Vandela, dał do zrozumienia, że ​​Emmanuel Macron udzielił mu wsparcia. „Wysłał mi wiadomość:„ Czekaj! Zaczekaj! ”Odpowiedziałem:„ Ty też! ”.Wskazał już, po czym dodał: „Przesyłamy sobie krótkie słowa”.

READ  Kim Kardashian: Nowe starcie z Kanye Westem, raper oskarża syna byłej kobiety

Jeśli chodzi o pierwszą damę, nigdy nie była od niego daleko! Brigitte MacronJego żona była bardzo obecna”. „Ponieważ jej córka była kardiologiem na moim oddziale„To już zostało odsłonięte. W rodzinie Madame Macron i prezydenta jest wielu lekarzy ”.