Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Messi wręczył Złotą Piłkę fanom Princes Park

Po pochwałach kibiców Lionel Messi zaprezentował publiczności swój siódmy Złoty Bal na Parc des Princes, dziesięć minut przed rozpoczęciem meczu Ligue 1 pomiędzy Paris Saint-Germain i Niceą w środowy wieczór.

Oprócz Argentyńczyka, Włoch Gianluigi Donnarumma został uhonorowany przez Paris Saint-Germain za wygranie w poniedziałek Pucharu Yachting, który nagradza najlepszego bramkarza roku.

Obaj gracze pokazali swoje ceny na małej platformie zainstalowanej na trawniku, przekreślili logo ”Złote miasto Paryż„(„Paryż, miasto złota„).

Zostało to również odczytane na gigantycznym plakacie z widokiem na wejście VIP do Parc des Princes, a także przy wejściu do sklepu.

Gdy Messi i Donnarumma powiedzieli kilka słów przez mikrofon głośnika, paryscy fani wiwatowali ich imiona. Impreza zakończyła się zorganizowanym przez klub pokazem sztucznych ogni.

Ten „pchłaW poniedziałek został nagrodzony siódmą Złotą Piłką, co jest rekordem, ale bez jednomyślnego głosowania niektórych obserwatorów, którzy woleli napastnika Bayernu Roberta Lewandowskiego.

Zarówno Argentyńczyk, jak i Włoch w szoku rozpoczęli szesnasty dzień ligi francuskiej, by zmierzyć się z liderami na trzecim miejscu w tabeli.

READ  Sezon Reese Healey może się skończyć