Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain w selekcji przeciwko Nicei, Marsylia jest druga

Pomimo obecności w swoich szeregach Lionela Messiego, ukoronowanego po raz siódmy na początku tygodnia Złotą Piłką, Paris Saint-Germain (Paris Saint-Germain) nie pokonał Nicei (czwarta w tabeli), na Parc des Princes, środa. 1On jest grudzień

Pod koniec ponurego meczu i bez entuzjazmu kapitan turnieju wrócił do swojej szatni z wynikiem (0:0), podczas gdy Olympique de Marseille (OM) wywalczył zwycięzcę w Nantes (1:0). Od świetnego biegu do 16 dnia, stając się wicemistrzem swojego wiecznego paryskiego rywala.

Przeczytaj także Ballon d’Or 2021: Lionel Messi, czyli siła przyzwyczajenia

Rennes, który przed dzisiejszym wieczorem zajął drugie miejsce, odpadł w Roisson Park przed obrońcą tytułu mistrza Francji Lille (1-2), podczas gdy Lens zremisował z Clermont (2-2) i Lyon przegrał z Reims (1-2).

Ze swoją Złotą Piłką zaprezentowaną przez Lionela Messiego i startem zapewnionym przez Mistrza Świata MotoGP Fabio Quartararo, Parc des Princes umieścił małe miski w dużych misach na powitanie Nicei. Ale na boisku, bez Neymara i z siłą Messiego, Paris na początku sezonu nie znalazł winy w żadnej z drużyn. Paris Saint-Germain będzie musiało trochę poczekać, aby zasmakować tytułu jesiennego mistrza, który nie został jeszcze w pełni zasłużony.

Na Stade Beaujoire w Nantes Gerson starał się zdobyć drugie miejsce do OM, 12 punktów przewagi nad Paryżanami (ale o jeden mecz mniej). Wschodzący Brazylijczyk, często rozczarowujący od początku sezonu, strzelił swojego drugiego gola w Ligue 1 świetnym wolejem, po kopnięciu Dimitri Payeta.

Rennes jest zaskoczona Lille, a Bordeaux tonie w Strasburgu

Rennes spadł na trzecie miejsce w mistrzostwach, zdenerwowany u siebie Lille (12NS), który powrócił do sukcesu po trzech kolejnych losowaniach.

W meczu ze zwrotami akcji soczewka (5NS) stracili remis 2:2, a Lyon przegrał w dogrywce z Reims (1-2), na swoim zatwierdzonym korcie z zamkniętymi drzwiami po tym, jak butelka wody została rzucona w Dimitri Payet podczas spotkania z OM.

READ  Lionel Messi strzeliłby swoje rozszerzenie, Aguero o krok od dołączenia do niego!
Przeczytaj także Ligue 1: PSG wygrywa, robiąc sobie niepotrzebny strach w Bordeaux, Lille wciąż trzyma się Angers

W trudnej sytuacji w ostatnich tygodniach Monagasques (7NS) był w stanie odwrócić losy Andegawenów (8NS), zdobywając 3 gole do 1. W przeciwieństwie do Bordeaux (18 .)NS) zwrócone w stronę Strasburga (6 .)NS), przeszedł na wątki w pierwszym spotkaniu i przegrał 2-5. Żyrondyści są teraz w miejscu Pargest (18 .).NS), z najgorszą obroną we francuskiej Ligue (37 goli).

Świat z AFP