Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato / The Twist: Xavi Simmons odchodzi z PSG dla PSG

Jednak wszystko wydawało się zamknięte. Ale okno transferowe może przynieść niespodzianki, a sprawa Xavi Simmons jest tego kolejnym dowodem. Najnowsze trendy wskazywały, że młody holenderski pomocnik zamierza rozszerzyć swoją przygodę z Paris Saint-Germain, ponieważ jego kontrakt wygasł 30 czerwca. Ale w końcu opuścił stolicę. PSV Eindhoven ogłosiło we wtorek wieczorem transfer 19-latka, który podpisał pięcioletni kontrakt z wicemistrzem Holandii.

Liga 1

Powrót drużyn, nowy sponsor: Paris Saint-Germain prezentuje koszulkę domową na sezon 2022-23

5 godzin temu

Początkowo mówiono o Xavi Simmons przedłużeniu kontraktu z Paris Saint-Germain przed dołączeniem do holenderskiej strony na wypożyczenie. Pochodzący z Amsterdamu wolał inną opcję stałego podpisania kontraktu z zespołem Ruuda van Nistelrooya. Tam, gdzie rywalizacja jest mniej intensywna niż w Paryżu na jego pozycji, co pozwala mu mieć więcej czasu na grę. Mając to na uwadze, przywódcy paryscy chcieli go pożyczyć, aby zobaczyć, jak twardnieje w Eindhoven.

A teraz Fofana: Czy Paryż posuwa się za daleko w swoich utworach L1?

Nie jest jednak niemożliwe, aby Simmons wrócił do Paryża. Według RMC klub stołeczny wynegocjował opcję zakupu za 4 miliony euro, która może zostać aktywowana pod koniec przyszłego sezonu. Rozwiązanie zaakceptowane przez PSV, które zadowoli wszystkie strony. Tymczasem w Eredivisie były mieszkaniec centrum szkoleniowego Barcelony będzie próbował nadać swojej karierze nowy zwrot.

Liga 1

Kradzież Verrattiego na Ibizie: szkody mogą sięgnąć 3 milionów euro

dzień temu

Liga 1

Pochettino i Paris Saint-Germain potykają się o poziom nagród na przyszły sezon…

Wczoraj o 06:15

READ  L'Expression: Sport - z udziałem Mola i Gowand