Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato: Ten poważny błąd OM może kosztować umowę transferową

Mercato: Ten poważny błąd OM może kosztować umowę transferową

Piłka nożna – Mercato – OM

Mercato: Ten poważny błąd OM może kosztować umowę transferową

Opublikowano 30 stycznia 2024 o 23:30.

Choć zimowe okienko transferowe zakończy się za niecałe trzy dni, Marsylia wciąż liczy na kilka odejść. Rozczarowani jego ostatnimi wynikami i brakiem inwestycji przywódcy Marsylii mogą w nadchodzących dniach wyrzucić Jonathana Klausa. Wiadomość, która zaskoczyła niejedną osobę, taką jak Eric De Meco. Według niego przywódcy Marsylii wysyłają bardzo zły sygnał zarówno do zawodnika, jak i jego potencjalnych zalotników.

W miarę upływu dni okres przejściowy OM wydłuża się. Jeśli przywódcom Marsylii uda się wzmocnić tej zimy, to obecnie ma to miejsce w przypadku odejść Marsylia On jest najbardziej aktywny. Choć zimowe okno transferowe wkrótce się zamknie, przywódcy Marsylii rzucili wielką bombę.

Om otwiera drzwi Klausowi do wyjścia

Jak ujawniono drużyna I Stopa Mercato ten poniedziałek,Oh chcę się oddzielić Jonathana Closea Tej zimy. Rzeczywiście, zarząd Marsylii będzie rozczarowany niedawnymi występami reprezentanta Francji (10 typów), którego krytykują w szczególności za brak inwestycji. Czas pokaże, czy były Lensoi znajdzie wyjście, czy nie. W każdym razie metodyOh Bardzo mi się to nie podobało Erica DeMicco.

„Nie wolno ci występować publicznie w prasie”.

w Super oferta moscatobyły obrońcaOh Nie był łaskawy dla praktyk przywódców Marsylii. „Biorąc pod uwagę jego postawę i znaczenie, jakie ma na boisku, jest mniej dobry, a ty chcesz wywrzeć na niego presję, a nie robić publicznego wystąpienia w prasie. Sprzedawanie go przynosi nawet efekt przeciwny do zamierzonego w porównaniu z przesłaniem, które przekazujesz wysłać do innych klubów.Jeśli to zrobią, to dlatego, że chcą sprzedać „A jeśli chcesz sprzedać jednego ze swoich najlepszych zawodników, a nawet najlepszego zawodnika, który jest jedynym francuskim reprezentantem w firmie Mars, co to oznacza? ”