Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato: Postanawia pojechać do Paris Saint-Germain, aby dołączyć do swojego idola!

Mercato: Postanawia pojechać do Paris Saint-Germain, aby dołączyć do swojego idola!

Piłka nożna – Mercato – Paris Saint-Germain

Mercato: Postanawia pojechać do Paris Saint-Germain, aby dołączyć do swojego idola!

Opublikowano 20 kwietnia 2024 o 1:45

Od dzieciństwa pasjonuje się sportem, filmem i telewizją (na ekranie i za kulisami). Bernard jest dziennikarzem w 10 Sport od 2018 roku. Bardziej biegły w posługiwaniu się klawiaturą w dłoni niż piłką na nogach, zdecydował się zasadniczo zakryć swoje ukochany sport, który jest jednocześnie krytykowany i nienawidzony (piłka nożna). I nie jest to jeden sport (zapasy).

Obecnie Marquinhos, będący obecnie najczęściej występującym zawodnikiem w historii Paris Saint-Germain, mający na swoim koncie ponad 435 występów Jean-Marca Bellorgera w zeszłym tygodniu, po jedenastu latach spędzonych w Parc des Princes ugruntował swoją pozycję legendy Rouge et Bleu. Dotarcie do stolicy było możliwe w szczególności dzięki Thiago Silvie, idolowi brazylijskiego obrońcy.

W wieku 19 lat Marquinhos objął stanowisko menadżera Paryż Saint-Germain Po roku spędzonym razem w EuropieAS Roma. Sposób dla brazylijskiego obrońcy na udział w atrakcyjniejszym projekcie, ale także na dołączenie do jednej z jego gwiazd, Thiago Silva. Choć właśnie został najczęściej występującym zawodnikiem w historii klubu, paryski kapitan potwierdził, że… paryski Znaczenie rodaka w jego podpisie.

„Był dla mnie źródłem motywacji do podpisania kontraktu w Paryżu”.

Był przesłuchiwany przez osoby, które zostały policzone w czasie jego pobytu Paryż Saint-Germain Ale także w jego życiu Marquinhos Prywatnie otrzymał list od Thiago SilvaChce dowiedzieć się więcej na temat zakochania się w nim swojego byłego kolegi z klasy. „ Twoja mama powiedziała mi pewnego dnia, że ​​marzysz o zabawie ze mną. Czy to była prawda, czy to było oszustwo? „, zapytał były kapitan Paryża, co wzbudziło emocje drużyny nr 5. (Łzy w oczach) Więc on… co mam powiedzieć? (wyciera zamglone oczy) Thiago, to coś… (przerywa na kilka sekund, ogarnięty wzruszeniem) To przede wszystkim łzy dumy. Trudno rozmawiać. (wzdycha głośno). Kiedy zaczynasz grać w piłkę nożną, zaczynasz od marzeń i celów i chcesz coś osiągnąć. Kiedy miałem 15,16 lat, widziałem Thiago w telewizji. Byłem młodym zawodnikiem, który marzył o zostaniu profesjonalistą i chciał pomóc swojej rodzinie. Gra z nim była marzeniem. Był dla mnie wzorem, wzorem do naśladowania, ponieważ doceniałem sposób, w jaki grał, nawet jeśli nie znałem go osobiście. Kiedy dostałem szansę podpisania kontraktu z Paris Saint-Germain, nawet o tym nie myślałem, ponieważ był tam Thiago. Był dla mnie źródłem motywacji do podpisania kontraktu w Paryżu „, Przyznaje Marquinhos.

READ  Poważne incydenty na marginesie finału Ligi Europejskiej pomiędzy Sewillą a Romą

„Dziś jest przyjacielem i moją największą dumą”.

Na początku bardzo trudno było mi go widzieć i być przy nim na co dzień. Z czasem nasze wzajemne zaufanie wzrosło. Któregoś dnia znaleźliśmy się przed ośrodkiem szkoleniowym. Moja mama tam była, zrobiła z nim zdjęcie i powiedziała mu te słowa. Byłam cała czerwona, czułam się nieśmiała (uśmiech). Bardzo wzruszyło go, gdy usłyszał to od matki jednego z kolegów z drużynyon pamięta Marquinhos. Od tego dnia widziałem dumę Thiago, kiedy byłem u jego boku. Nasz związek był bardzo silny. Bardzo łatwo było z nim pracować, ponieważ jest wyjątkowym zawodnikiem i najsilniejszym obrońcą, z jakim grałem. Dziś jest moim przyjacielem i moją największą dumą. »