Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato – Homme: Longoria daje De Zerbe prezent i przygotowuje coś ciężkiego

Mercato – Homme: Longoria daje De Zerbe prezent i przygotowuje coś ciężkiego

Piłka nożna – Mercato – OM

Mercato – Homme: Longoria daje De Zerbe prezent i przygotowuje coś ciężkiego

Opublikowano 18 czerwca 2024 o godzinie 9:15

Zapalony fan sportu. Dorastał wśród dźwięków silników Formuły 1 i wyczynów Ronaldinho. Dziś, mając tytuł magistra dziennikarstwa sportowego, nie tęskni już za Grand Prix Formuły 1 czy meczem Paris Saint-Germain, które są jego pasją i specjalizacją.

Potwierdzono, że Marsylia znalazła nowego trenera, gdyż Roberto De Zerbi w nadchodzących dniach ma przybyć do Marsylii, gdzie podpisze trzyletni kontrakt. Włoski technik nie przyjedzie sam, ponieważ Giovanni Rossi musi także wzmocnić kierownictwo marsylskiego klubu. Pablo Longoria przygotowuje zatem projekt długoterminowy.

Po wielu tygodniach oczekiwania,Oh W końcu znalazł swojego nowego trenera. Faktycznie, podczas Sergia Conceicao Długo oczekiwany w Marsylii Roberto De Zerbi wreszcie podpisze trzyletni kontrakt z marsylskim klubem. Nie przyjedzie sam.

Rossi osiąga OM

Rzeczywiście, jak ogłosiło wiele mediów. Giovanniego Rossiego Ty też będziesz przestrzegaćOh W leczeniu. Ten ostatni powinien osiągnąć stanowisko dyrektora technicznego z bliżej nieokreśloną rolą. Giovanniego Rossiego Przyjeżdża na żądanie Roberto Deserbe’a Odkąd obaj mężczyźni się znają Sassuolo. Pabla Longorii Współpracowała także z włoskim przywódcą.

Potwierdzono projekt długoterminowy

Giovanniego Rossiego Więc będziesz trzymać się trzech pór roku i Prowansja Podkreśla, że ​​to potwierdza wolę Pabla Longorii Aby zaangażować się w długoterminowy projekt. Po dokonaniu serii zmian w trenerachOh Teraz chce skupić się na stabilności.

READ  Igrzyska Europejskie - Lian Tan w ćwierćfinale: "Dałem z siebie wszystko"