Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato – Homme: Gracz, którego transfer został już ogłoszony?

Mercato – Homme: Gracz, którego transfer został już ogłoszony?

Piłka nożna – Mercato – OM

Mercato – Homme: Gracz, którego transfer został już ogłoszony?

Opublikowano 13 marca 2024 o 9:45

Jordan Virtue, który w zeszłą niedzielę wziął udział w konferencji prasowej przed powitaniem Nantes, potwierdził, że czuje się dobrze w Marsylii, do której dołączył latem 2022 roku z Romy. Reprezentant Francji wydał nowe oświadczenie dotyczące swojej przyszłości, dotyczące obowiązkowej opcji przedłużenia kontraktu.

Przybył latem 2022 r. zAS Roma W ramach transakcji transferowej szacowanej na 11 mln euro Jordana Vertota Zdecydowanie stał się jednym z twardzieli w drużynieOh. Jego nieobecność była ewidentna z powodu kontuzji, która miała miejsce w lutym, zwłaszcza że Marsylia nie mogła polegać na swoim duecie pomocników. Valentina Rongiera.

„Czuję się dobrze w Marsylii”

Wrócił do Francji siedem lat po wyjeździe Klub NantesJordan Vertue ma się dobrzeOhW sobotę na konferencji prasowej zwierzył się: „ Czuję się dobrze w Marsylii, podobnie jak moja rodzina. » Kontrakt 31-letniego pomocnika, obowiązujący do czerwca 2025 roku, zostanie automatycznie przedłużony, jeśli rozegra on co najmniej 50% meczów drużyny.Oh.

„Będę miał obowiązkową opcję na czwarty sezon w OM

W istocie na to zwrócono uwagę Jordana Vertota W wywiadzie udzielonym Fukayan. ” Jest to opcja za obopólną zgodą. Jeśli rozegram 50% meczów, będę miał obowiązkową opcję na czwarty sezon w Marsylii. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć 50%, więc tu zostanę – stwierdził zawodnikOh.

READ  Diamond League - 10'54: Królowa Elaine Thompson skacze 5 procent rekordu świata na 100 m w Eugene!