Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mbappe: Ważna wiadomość dla Paris Saint-Germain

Mbappe: Ważna wiadomość dla Paris Saint-Germain

Piłka nożna – Paris Saint-Germain

Mbappe: Ważna wiadomość dla Paris Saint-Germain

Opublikowano 27 września 2023 o godzinie 12:30

Bez Kyliana Mbappe Paris Saint-Germain nie mogło rozpocząć sezonu. Kiedy wrócił paryżanin nr 7, stołeczny klub nabrał rozpędu. Wydaje się jednak, że PSG liczy na Kyliana Mbappe. Jednak w meczu przeciwko Marsylii podopieczni Luisa Enrique pokazali, że potrafią grać także bez kapitana Francji.

Choć odmówił aktywowania klauzuli przedłużającej kontrakt do 30 czerwca 2025 roku, Kylian Mbappe został odsunięty od grupy Luisa Enrique Przez kilka tygodni. Co więcej, paryżanin nr 7 opuścił pierwszy mecz turnieju Paryż Saint-Germain. I bez Killiana MbappeH, Klub stołeczny był już wcześniej badany Lorient Bez strzelenia żadnego gola (0:0 12 sierpnia).

Mbappe strzelił 8/12 dla Paris Saint-Germain przed Marsylią

Wezwany przez Luisa Enrique Podróżować do Tuluza, Kylian Mbappe rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Przed wejściem nr 7 z Paryż Saint-Germain, mężczyźni Luisa Enrique Nie udało się zdobyć bramki przeciwnika. To tylko wtedy Kyliana Mbappe Wszedł do gry, gdy stołeczny klub strzelił swojego pierwszego gola w sezonie. Jednakże, Paryż Saint-Germain Zespół ponownie musiał zadowolić się remisem (1-1). the Rozwiąż to Po tym, jak zremisował pod koniec meczu.

Paris Saint-Germain miażdży Marsylię bez Mbappe

Kiedy Kyliana MbappeH Odzyskał swoje pierwotne miejsce i Paryż Saint-Germain Odzyskał kompetencje i zasmakował zwycięstwa. Zanim przeżył szokOhna którego czele stoi zespół kibic Al-Khalifi W czterech meczach zwyciężył trzykrotnie (Paris Saint-Germain 3:1 Lens, Olde 1:4 Paris Saint-Germain, Paris Saint-Germain 3:4 Nicea i Paris Saint-Germain 2:0 Dortmund). Wśród 12 bramek, które zdobył Paryż Saint-Germain zanim klasyczny, Kyliana Mbappe Zdobył 8. Statystyki to potwierdzają Mbappe uzależniony. Ale w twarzOhStołeczny klub pokazał, że da sobie radę bez francuskiej gwiazdy. W rzeczywistości, Paryż Saint-Germain Wygrał 4-0, podczas gdy Kyliana Mbappe W 32. minucie meczu opuścił boisko z kontuzją, nie zdobywając żadnej bramki.

READ  Obraźliwa wypowiedź Faeza Al Janouba, który zaprzecza swojemu udziałowi w rzucaniu kamieniami w trenerów Lyonu