Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mandy Franானois zdobywa szczurze złoto na Mistrzostwach Europy Handisport w Polsce

Kolejny złoty medal dla Mandy Franசois-Eli. Martynika wygrała ponad 200m na ​​Mistrzostwach Europy w Pitcairn w czwartek 3 czerwca. Nadal jest zaplanowany na 100m w ostatni dzień europejskiej imprezy.


ja

Dobry start Mandy Franசois-Eli na Mistrzostwach Europy w paralekkoatletyce w Polsce. Foil zdobył nowy złoty medal w zawodach międzynarodowych 200m D37 (wady mózgu) w biegu 27”55 nad Natalią Kopzer z Ukrainy, członkinią klubu Handisport i reprezentacją Francji.

Mandy Franாங்கois-Eli potwierdza swoją dominację w europejskich 200m. Po Berlinie w 2018 roku zachował tytuł w Polsce.

ja

© Florent Perville

Wyścig, który miał nieco nerwowych kibiców z Ukrainy, dobrze powrócił, ale nie ufał Martynice

„Chciałem, aby moje wejście do zawodów zakończyło się sukcesem, zwłaszcza wiedząc, że ukraiński biegacz był mocny na 200 metrów. Dla mnie.”

Mandy Franசois-Eli, mistrz Europy w 200 m T37

Mandy Franசois-Eli Polska

Nowe zwycięstwo z mistrzostwem Mandy Franாங்கois-Eli jeszcze bardziej podnosi jego imponujący rekord.

ja

© Florent Perville

Martynika kontynuuje swoje międzynarodowe żniwa, ustanawiając rekordy na 100 i 200 metrach, a jego celem jest paraolimpiada w Tokio. W Fort-de-France wielu z tych zwolenników podążyło za Mandy 200. Jocelyn Ninath, doradca techniczny Regionalnego Zespołu Sportowego Osób Niepełnosprawnych i były trener Mandy

„To wspaniałe wydarzenie, które Mandy zdołała opanować. W 2018 roku w Berlinie zachował swój europejski tytuł. Jesteśmy na ratunek. Logo i model Mandy

Jocelyn Ninaud, były trener Monty Francois-Eli

Reprezentacja Francji z 43 zawodnikami kontynuuje różne imprezy. W sobotę, 5 czerwca, Martynika obejrzy Bitcoina bardzo blisko 100-metrowej prostej z podwójną pewnością dla Mandy Francois-Rat.