Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mały drewniany dom 35 m2 w polskim lesie

Mały drewniany dom 35 m2 w polskim lesie

Jego imię nosi ten mały drewniany dom o powierzchni 35 metrów kwadratowych Hatta, położony w sercu Puszczy Polskiej i wygląda jak z książki z obrazkami. Właściciel zakochał się w tym miejscu i po zapoznaniu się z ofertami budowlanymi z wielu polskich i zagranicznych obiektów wybrał właśnie tę firmę Projekt Labudy Aby wdrożyć swój projekt. Wybrany model nosi nazwę „Serenum” (cichy) i co może być spokojniejszego niż ta wizja domku w lesie.

Mały drewniany dom o powierzchni 35 metrów kwadratowych na parterze jest uzupełniony antresolą, na której znajduje się sypialnia. Został mu dostarczony w pełni umeblowany. Wystrój jest elegancki i stylizowany na połowę stulecia. Otaczają go dziesiątki sosen, z których wiele ma ponad sto lat, oraz jałowce. To niecała godzina jazdy samochodem od Warszawy. W fasadzie znajdują się cztery okna o szerokości 165 cm każde, które można dowolnie zasłaniać i odkrywać za pomocą wykonanych na zamówienie drewnianych okiennic.

Mały drewniany dom 35 m2 w polskim lesie

Położony w sercu polskiego lasu, ten niewielki drewniany dom o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zwany Hatta, wygląda jak z książki z obrazkami. Jej właścicielka uległa urokowi tego miejsca i po zapoznaniu się z ofertami budowlanymi z wielu polskich i zagranicznych stron, wybrała Labuda Design do realizacji swojego projektu. Wybrany model nazywa się „Serenum” (cichy), a co może być spokojniejszego niż widok chaty w lesie?

Mały drewniany dom ma powierzchnię 35 metrów kwadratowych i antresolę, na której znajduje się sypialnia. Dostarczane jest w stanie całkowicie wykończonym, co oznacza, że ​​jest również wyposażone w meble. Styl jest elegancki i mid-century. Otaczają go dziesiątki sosen, z których wiele ma ponad sto lat, oraz krzewy jałowca. To niecała godzina jazdy samochodem od Warszawy. W fasadzie znajdują się cztery okna o szerokości 165 cm każde, które można dowolnie zasłaniać i odkrywać dzięki wykonanym na zamówienie drewnianym okiennicom.

READ  G7 obiecuje Kijowowi stałe wsparcie wojskowe w oczekiwaniu na NATO | TV5MONDE

Do wynajęcia mały drewniany dom o powierzchni 35 m2 w sercu Puszczy Polskiej Klikając na ten link

Ten mały drewniany dom o powierzchni 35 metrów kwadratowych w sercu Puszczy Polskiej jest do wynajęcia klikając w ten link

książki

Tiny House Mini Maison – 50 najczęściej zadawanych pytańGorączka kabinyMałe domyŻycie w lesie: współczesne domy w lesie