Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Macron zapowiedział, że Niemcy, Grecja, Polska, Rumunia, Austria i Włochy zgłoszą się na pomoc Francji.

W najbliższych godzinach wzmocnione zostaną środki zwalczania gwałtownych pożarów we Francji. Komisja Europejska zapowiedziała wysłanie czterech lotów z Grecji i Szwecji.

z przodu Energiczne ponowne uruchomienie ognia Od wtorkowego wieczoru w Żyrondzie na pomoc francuskim strażakom przybędzie pięć krajów europejskich. Emmanuel Macron powiedział w czwartek, 11 sierpnia Świergot : „Nasi sojusznicy pomagają Francji pod ostrzałem: Niemcy, Grecja, Polska, aw najbliższych godzinach Rumunia i Austria. Dzięki nim. Jedność europejska działa!„. Jednocześnie Komisja Europejska poinformowała o wysyłce czterech samolotów z floty UE z Grecji i Szwecji. Tego dnia Emmanuel Macron zapowiedział na Twitterze: „ Od lipca Włochy łączą się z Francją. Wielu Kanadyjczyków przybywa, by wesprzeć francuskich i europejskich strażaków zmobilizowanych na naszym terytorium.»

Wczoraj w Gironde i Landes minister spraw wewnętrznych Gerald Dorman opisał wzmocnienie środków walki, które teraz obejmują „Ponad 1000 strażaków, 9 samolotów i dwa śmigłowce bombardujące wodęPolska ogłosiła, że ​​od czwartku wyśle ​​146 strażaków do walki z pożarem na południu, po wezwaniu o pomoc wystosowanym przez Francję.


Zobacz więcej – Ogień: Wiele krajów europejskich przychodzi z pomocą Francji ”poprzez saldo odzyskiwania»

READ  Bloomel. Solidarność Ukraina: 90 m3 ładunku w drodze do Polski