Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lum Chuna, najnowsza rewelacja ze stadionu Rin

Świetna operacja dla Stade Rennais. Rouge-et-Noirs wygrali w czwartkowy wieczór w Holandii w parku Vitesse Arnhem (1-2, drugi dzień Konferencji Ligi Europejskiej). Wielki sukces w wyścigu o kwalifikację do kolejnej rundy. Ale bardziej niż wynik, który uzyskali po dojechaniu do wyniku, Brytyjczycy dotrzymają pierwszego okresu pełnego obietnic Lom Chaona (18 lat). Pojawiający się kilka minut później podczas remisu w Bordeaux kilka dni temu (1-1, ósmy dzień Ligue 1), skrzydłowy tym razem odpalił Bruno Genesio.

Co następuje po tej reklamie

I szczerze mówiąc, leworęczny nie zawiódł w swoim drugim profesjonalnym występie. Jako pierwszy otrzymał rzut karny, który zmienił Sahar Gerassi (54. miejsce). To on zawsze posyłał z prawej flanki Kamaluddina Suleimana do zwycięskiego gola (70). Pełny mecz, w pełni rozegrany, który sprawi, że będziesz chciał ponownie obejrzeć go w akcji. Dlatego nieuchronnie młody człowiek zasłużył na pochwałę rodziny pod koniec meczu, zaczynając od swojego trenera, z którym udzielił wywiadu na pomeczowej konferencji prasowej.

Genesio i Terrier pod magią

“Odkryłem, że zajęcie drużyny w 4-4-2 było właściwym wyborem dzisiejszej nocy, wiedząc, że wracamy w niedzielę o 13:00. Chciałem, aby Kamaluddin dobrze się zregenerował. Wydawało mi się, że to najlepsza opcja na dzisiejszy wieczór. Odpowiedź zadziałała lepiej, niż się spodziewałem”., smakował. w kolumnach Zachód FrancjiMartin Terrier, który brał udział w przerwie, pochwalił występ producenta z Rennes Training Center, który został wybrany do Kolejne Mistrzostwa Marbelli z drużyną Francji U19.

“Dużo rozmawialiśmy z nim przed meczem i wszyscy dobrze przygotowali go do swojego pierwszego występu. Jest kimś, kto słucha każdego dnia. Był bardzo ważny na początku defensywnie, robiąc fałdy. Jest decydujący w obu bramkach. To to udany start i jestem z niego bardzo zadowolony.”, zdobył dawne Lyonnais. Osoba, o której mowa, nie była skierowana w stronę postrzępionych mikrofonów, które klub chroni. Klub, który po Eduardo Camavinga i Leslie Ogochoco, mówiąc tylko o ostatnich miesiącach, udowodnił, że wie, jak to zrobić, jeśli chodzi o młode talenty.

READ  Więc albo Tel / Francja / Rennes / SOFOOT.com