Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Luis Enrique decyduje się na zatrudnienie Mbappe

Luis Enrique decyduje się na zatrudnienie Mbappe

Paris Saint-Germain podejmie Rennes w środę o 21:10 w ramach półfinału Pucharu Francji. Spotkanie uzupełniające na żywo z komentarzem na naszej stronie internetowej i możliwością oglądania wyraźnie lub transmisji na żywo.

Transmisja meczu na żywo

  • data : 04.03.2024

  • Godziny: 21:10

  • stadion : Park Książąt

  • rządzić: R. Bukiet

Paryż Saint-Germain


Ren

Paris Saint-Germain – Rennes, przed meczem

Dzień po zwycięstwie Olympique Lyonnais nad Valenciennes (3:0) przyszedł czas na drugi półfinał Pucharu Francji, który odbędzie się w najbliższą środę na Parc des Princes pomiędzy Paris Saint-Germain a Stade Rennes (9:10). po południu.). Trzy dni po niemal logicznym zwycięstwie, ale bez oszałamiającego zwycięstwa nad Marsylią (0-2, 27. dzień ligi francuskiej), podopieczni Luisa Enrique będą starali się kontynuować swoją drogę do zwycięstwa w Pucharze Francji, czego nie zrobili przez trzy sezony.

W meczu z Paryżanami Rennes będzie próbowało zapomnieć o niespodziewanej porażce w weekend w Strasburgu (2:0). Brytyjska drużyna traci obecnie w turnieju trzy punkty do Europy i liczy na duże osiągnięcie w Paryżu, które przybliży ją nieco do europejskiego biletu oferowanego zdobywcy Pucharu Francji. Zadanie może być bardzo trudne dla uczniów Juliena Stephana, ale na pewno zapamiętają, że w ostatnim w rozgrywkach meczu z Paryżem to oni zwyciężyli (w finale w 2019 roku).

Przewidziana jest kontynuacja spotkania Transmisja na żywo z komentarzem na naszej stronie internetowej, od godz. 21:10.. Będzie można go również wyraźnie śledzić Francja 3lub na beIN Sport 1A także nadawanie za pośrednictwem platformy dwukanałowej.

Oficjalny skład na mecz pomiędzy Paris Saint-Germain i Rennes

Strona paryska Beraldo zawieszona. A co do reszty, Luis Enrique ma stworzyć swój duży zespół z atakującym trio: Ley-Dembélé-Mbappe. W okresie rekonwalescencji Ruiz musi się go trzymać, a defensywa będzie składała się z Marquinhosa i Hernandeza oraz Mendesa po lewej stronie. W przypadku Rennes jest to ustawienie 4-3-3 z Blasem i Kalimundu na czele, Desiree Dowie na środku i kapitanem Mandandą przed klatką.

Paryż Saint-Germain : Donnarumma – Hakimi, Marquinhos, El Hernandez, Nuno Mendes – Zaire Emery, Ruiz, Vitinha – Lee, Dembele, Mbappe.

Ren: Mandanda – ok. Doy, Omari, Thiat, Truvert-Borregood, D. Doy, Santamaria-Guerre, Blas, Kalimuendo

READ  Notatki: Real Betis - Real Madryt