Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lucy Bernardoni poślubiła Patrice’a McKav: Niespodzianka i łzy przez 20 lat Akademii Gwiezdnej

ten Akademia GwiazdJest to opowieść o cudownej i pięknej przyjaźni kilku byłych kandydatów, którzy zawsze utrzymywali ze sobą kontakt, a także niesamowita historia miłosna ich dwojga. W rzeczywistości, mimo że nie brali udziału w tym samym sezonie, tak stali się Lucy Bernardoni i Patrice McKatav.

To było w pierwszym wyborze sezonu w 2001 roku, wygranym przez Jennifer, a ona została w Damary-les-les-Lois w 2004 roku, w roku, w którym przegrała z Gregorym Lemarshallem. Dopiero po tylu latach przekraczania pasów Lucy Bernardoni I patrice W końcu zakochali się w sobie. Ich romans rozpoczął się w 2018 roku, a kilka miesięcy później powiedzieli „tak” w uroczej scenerii Szkocji.

Na Instagramie podzielił się wówczas były finalista 4 sezonu Kilka zdjęć z ich ślubu. Patrice McKatav wygląda bardzo elegancko w różowym garniturze w kratę, podczas gdy Lucy ma na sobie białą kurtkę z futra pod sukienką w tym samym kolorze. Spotkali się więc na mrozie, ale przede wszystkim w środku malowniczego krajobrazu, na wyspie Skye położonej w północno-zachodniej Szkocji.

READ  Carla Moro: W swoim głębokim dekolcie na Instagramie podpala sieć!