Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Luana zaprzeczyła, że ​​widziała swoją wnuczkę: szokujące rewelacje dotyczące jej córki Mindy

Niektórzy mogli o tym zapomnieć, ale Jeśli ja Ona jest moją matką. Tuż po wejściu do spektaklu Historia na poddaszu W 2001, Mecz w Paryżu Wyjawiła, że ​​ówczesna gwiazda miała małą dziewczynkę, Mindy, która wyjechała na DDASS. Ich związek zawsze był bardzo skomplikowany i okazuje się, że się pogarsza.

Gwiazda, która niedawno powróciła po tym, jak spadła na dno, ujawniła rozłączenie. „Chce zostać w swoim kącie i nie chce wyglądać jak jej matka. Nie chce mieć ze mną dalszego kontaktu. Kiedy mówi się: „Nie chcę cię widzieć!” My też nie wygramy. Czuję, że mam zarazę. Nie jestem wyrzutkiem! Po chwili musisz przestać! Nawet jeśli ktoś z twojej rodziny ciągle ci mówi, że nie chce cię widzieć, bo nie chce być taka jak ty, po prostu odpuszczamy.„, wybuchł TutajOczywiście byłam głęboko poruszona tą tragiczną sytuacją.

Zmęczona, smutna i zdesperowana gwiazda dwubiegunowa postanowiła więc narysować linię na swoim dziecku i urzekać:Przynajmniej tak całkowicie skasowałem jej numer telefonu, jestem pewien, że nigdy więcej do niej nie zadzwonię!Dodaje algebraicznie:Cierpiałem na tyle, że nie dorastałem, patrząc, jak dorasta. Teraz ona mnie odpycha, wystarczająco płakałem, to dręczy mój umysł i serce, więc teraz lepiej pójdę dalej. „

Kolejne bolesne odkrycie, Luana próbowała zobaczyć swoją wnuczkę urodzoną 22 czerwca 2017 roku, bezskutecznie. Odpowiedź Mindy na tę prośbę była ostateczna: „Powiedziała: „Nie, nigdy jej nie zobaczysz”.„Luana, która nigdy nie bała się, że Mindy nie jest poszukiwanym dzieckiem, teraz ma nadzieję, że zostanie wychowana. Wyraźnie deklaruje:”chciałbym mieć dziecko, Ona ufa. Jeśli już kogoś spotkałeś. Mam 44 lata i muszę szybko znaleźć Księcia Czarującego (śmiech)! Nadal mam ten brak, że nie widzę, jak moja córka dorasta. Oczywiście tego nie zastąpi! ”

READ  Współczynnik zapadalności według departamentów we Francji