Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Iliada: DISNEY+ jest już dostępna w Freebox Delta z Player Devialet

Komunikat prasowy

Paryż, 5 października 2021

DISNEY+ JUŻ DOSTĘPNY

Na Freebox Delta z Player Devialet

Wyjątkowa oferta dla abonentów Freebox

Od dzisiaj abonenci Delta Freebox (obecni i nowi) z Player Devialet oraz Freebox One mają opcjonalny dostęp do Disney+ bezpośrednio przez Freebox, korzystając z wyjątkowej oferty, która obejmuje 6 miesięcy, a następnie 8,99 EUR miesięcznie, bez żadnych zobowiązań.

1/3

Disney+ to platforma do strumieniowego przesyłania filmów i treści markowych Disney, PixarI podziwiaćI Gwiezdne WojnyI National Geographic, ale również gwiazdaświat ogólnej rozrywki.

Disney + Jest to platforma bez reklam z różnorodnym wyborem oryginalnych filmów fabularnych, dokumentalnych, seriali na żywo, animacji i filmów krótkometrażowych, a także bezprecedensowy dostęp do niezrównanego katalogu filmów i treści telewizyjnych ze studiów Disney Group.

Disney+ to ekskluzywna platforma dla treści ze wszystkich studiów Walta Disneya, Star World, treści z 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures i nie tylko.

Z Disney+, Każdy znajdzie coś dla siebie, z najnowszych i długo wyczekiwanych serii takich jak Gwiezdne wojny: Wizje gdzie co jeśli ?… Albo nowa seria ze świata gwiazd : Y, ostatni człowiek I Tylko morderstwa w budynku.

Usługa jest dostępna w każdym miejscu… w domu lub w podróży!

Abonenci Freebox mogą uzyskać dostęp do wszystkich treści Disney+ na telewizorze podłączonym do Player Free Devialet lub Freebox One, a także na swoich urządzeniach mobilnych (telefony komórkowe, tablety, konsole do gier itp.) z dostępem do maksymalnie 4 ekranów jednocześnie. Mogą utworzyć do siedmiu różnych profili na konto, z których niektóre mogą być zarezerwowane dla osób poniżej siódmego roku życia.

Aby lepiej cieszyć się Disney+, użytkownicy mogą zabrać ze sobą swoje ulubione seriale, programy i filmy i cieszyć się nieograniczonym pobieraniem na dziesięć oddzielnych urządzeń mobilnych jednocześnie.

READ  „RequiemCode”, kontrowersyjny pośmiertny kod QR, podnosi 1 mln €

2/3

Dzięki tej nowej usłudze Free wzbogaca zawartość, którą oferuje subskrybentom Freebox.

Subskrypcja Disney+ odbywa się w bezpłatnej strefie subskrybentów online pod adresem moncompte.free.frDostęp do usługi można uzyskać na Freebox z interfejsu Disney+ TV lub na kanale 132 Freebox.

Disney+ jest dostępny jako opcja: 6 miesięcy w cenie, a następnie 8,99 EUR miesięcznie zarezerwowane dla abonentów Freebox mini 4K, Freebox Pop, Freebox Delta i Freebox One, którzy nie są jeszcze subskrybentami Disney+, z zastrzeżeniem aktywacji usługi przed 30.11.2021. Dostępne we Francji kontynentalnej Od tego czasu w telewizji i na komputerach PC/Mac www.disneyplus.comLub na tablecie i smartfonie za pośrednictwem aplikacji Disney+. Wymagane jest konto w Disney+. Zobacz warunki na www.disneyplus.com. © 2021 Disney i jej podmioty stowarzyszone. wszystkie prawa są zachowane. Wypowiedzenie staje się skuteczne z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego.

O za darmo

Wynalazca 1czas Free na świecie triple play box, to bardzo szybki francuski statyczny i mobilny odtwarzacz, wyróżniający się innowacyjnymi, prostymi i atrakcyjnymi ofertami. Na koniec czerwca 2021 r. posiadała ponad 20 mln abonentów indywidualnych (13,3 mln abonentów telefonii komórkowej i 6,8 mln abonentów telefonii stacjonarnej). Free to spółka zależna Grupy Iliad, powstała we Francji na początku lat 90., a dziś jest obecna we Włoszech pod marką Iliad, aw Polsce pod marką Play. W marcu 2021 r. Iliad Group uruchomiła również własną działalność na zamówienie we Francji pod marką Free Pro.

www.darmowy.fr

podążać za nami

Świergot @darmowy

LinkedIn Bezpłatna grupa Iliady

3/3

zastrzeżenie

Eliade Sa Udostępnij tę treść na 05 października 2021 Ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawarte w nich informacje. Dystrybuowane przez ogólny, niezmodyfikowany i niezmodyfikowany, datowany 05 października 2021 09:44:22 UTC.