Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Logitech G Cloud: premiera konsoli Xbox Game Pass o wartości 349 USD |  Xbox One

Logitech G Cloud: premiera konsoli Xbox Game Pass o wartości 349 USD | Xbox One

dystans wyciek Od końca sierpnia i Zdjęcie Hideo Kojimy Mając sprzęt w ręku, dzisiaj wspólnie ujawniono „konsoli”, którą Logitech i Tencent przewidzieli z Xboxem.

Logitech G Cloud, najpierw chmura

Zgodnie z oczekiwaniami urządzenie zostało zaprojektowane do grania w chmurze, czyli będzie musiało być połączone z Internetem i mieć dobre połączenie, aby uruchamiać gry. Jest to w zasadzie duży ekran z elementami sterującymi, które można używać w podróży. Więc nie planuj instalowania na nim gier ani grania w nie lokalnie, to nie jest jego cel. Oto cechy Logitech G Cloud:

  • Wyświetlacz 1080p przy 60 Hz w formacie 16:9
  • Żywotność baterii 12 godzin
  • Sieć bezprzewodowa 802.11ac
  • 463 gramy wagi

Konsola działa na systemie Android i ma domyślnie zainstalowane aplikacje Xbox Game Pass, Steam Link, Nvidia GeForce Now i Xbox Console Streaming.

Logitech G Cloud ma zostać wprowadzony na rynek 17 października w Stanach Zjednoczonych za jedyne 349,99 USD, a zamówienia w przedsprzedaży wyceniono na 299 USD przez ograniczony czas. Obecnie nie są dostępne żadne informacje dotyczące jego dostępności w Europie lub Francji.

Logitech G Cloud to fajna mała opcja i jest zgodna z funkcją Remote Play na Xbox, co oznacza, że ​​można uzyskać dostęp do gier zainstalowanych na konsoli Xbox w sieci domowej.

Dość wysoka cena w porównaniu do konkurencji

Przy 349,99 USD Logitech G Cloud oczywiście cierpi w porównaniu z konsolami takimi jak Steam Deck lub Nintendo Switch Oled, które są tańsze z lepszym ekranem, ale przede wszystkim zdolne do uruchamiania gier lokalnie. Trzeba przyznać, że użycie nie jest takie samo,

Ale najdziwniejsze jest to, że Logitech G Cloud nie może połączyć się z 4G lub 5G, co znacznie ogranicza jego nomadyczny aspekt, ponieważ do gry konieczne byłoby połączenie Wi-Fi.

Nie ma wątpliwości, że szybko dojdzie do porównania z prostym telefonem, skoro opcji na komfortową zabawę telefonem w chmurze, a więc w nomadycznych warunkach z 5G jest dziś wiele. Możemy wymienić w szczególności Razer Kishi V2.0 i inni Nakon MG-X Pro To zamienia Twój telefon w przenośną konsolę.

READ  Szybkie spojrzenie na duże nowe funkcje Androida 12