Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lista Polski do TQO, z Jeremym Chosenem

Lista Polski do TQO, z Jeremym Chosenem

Polska rozpoczęła już przygotowania do kwalifikacji olimpijskich. W Grupie A znajdą się Bahamy i Finlandia, a ostatnich dwunastu Polaków będzie czekać na pokonanie Angoli, Hiszpanii i Libanu, aby zarezerwować bilet na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024, a jednym z nich jest Jeremy Sosson!

Wszystkie mecze zostaną rozegrane od wtorku 2 lipca do niedzieli 7 lipca 2024 r. w ramach kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Walencji w Hiszpanii. Trudna i jednolita rywalizacja z wieloma poważnymi zespołami. Aby sobie z tym poradzić, Polska wysyła Aleksander PalczerowskiAleksander Dzieva, Andrzej Mazurczak, Michał Michalak, Andrzej Pluta, Mateusz Ponitka, AJ Saughter, Jeremy Wybrany, Michał SokołowskiPrzemysław Żołnierewicz i Jarosława Żyszkowskiego.

Bez względu na to, co się stanie, kiedy przyjdziesz do TQO z kimś takim jak AJ Slaughter w swoim zespole, będziesz na mocnej pozycji w porównaniu do innych zespołów. Polska drużyna, która dobrze się zna, w tym Mr. Slaughter, dawniej ASVEL, ponieważ siedmiu z 12 zawodników grało już w ostatnim EuroBaskecie w 2022 roku. Koordynacją około jedenastu poważnych graczy FIBA ​​​​był jedyny zawodnik NBA w grupie, Jeremy Sochan. Jerem dał już jasno do zrozumienia, co do pierwszych meczów przygotowawczych Polski: nie przyjechał grać w kulki.

Jeremy Sochan już pokazuje swoją siłę w reprezentacji Polski NT 💪🇵🇱

pic.twitter.com/2nf8jgO4py

— BasketNews (@BasketNews_com) 30 czerwca 2024 r

Polacy nie mają Roberta Lewandowskiego czy Marcina Gordauda, ​​którzy zakwalifikowaliby się do igrzysk olimpijskich, ale małą, sympatyczną grupę koszykarzy z pewną nadzieją. W turnieju, w którym uczestniczy niezliczona liczba legendarnych graczy NBA, Polska, wspierana przez nową drużynę Chrisa Paula, będzie miała nadzieję odważnie wykorzystać swoje szczęście i zakwalifikować się do swoich pierwszych od 1980 roku Igrzysk Olimpijskich w Moskwie.