Lille redcolle – Odprawa i notatki graczy (LOSC 2-1 TFC) – Piłka nożna

Najskuteczniej Lille pokonało Toulouse (2-1), w najbliższą sobotę, podczas ósmego dnia francuskiej Ligue 1. Cenny sukces klubu północnego, który przed przerwą reprezentacyjną zajmuje chwilowo szóste miejsce.

David LOSC strzelił przeciwko Tuluzie.

LOSC kontynuuje jazdę kolejką górską. Po zwycięstwie, remisie, porażce, zwycięstwie, porażce, zwycięstwie i porażce Lille odniosło czwarte zwycięstwo w tym sezonie przeciwko Tuluzie (2-1), w sobotę, w ramach ósmego dnia ligi . 1. Mastif Adam Unas trzyma się tak dobrze, że tymczasowo wraca na szóste miejsce, pięć miejsc za Petechonami.

David prowadzi działania wojenne

pięć minut. Jest to czas potrzebny mastifowi na złamanie odpowiedniej blokady. Po świetnej pracy zespołowej i odrobinie sukcesów na haku David otworzył wynik dobrym strzałem, który przeciągnął się w przeciwną siatkę (1-0, 5). Zaskoczony Pichon musiał grać, mając piłkę, mieli problemy ze znalezieniem otwartych szans pomimo dwóch dużych szans dla Abukhila i Desslera.

Mniej wybitny ofensywnie jednak Lille uderzył we wszystkie swoje dołki, świetny obraz Unasa na jego piłce. Służył doskonale Bambie, Angel Gomesowi, ale nie udało mu się Dup po delikatnym uderzeniu w oś. Ze swojej strony Toulouse z biegiem czasu pokazywała się coraz bardziej, z bardzo aktywnym Abukhalilem, który miał trzy szanse na remis, ale brakowało mu subtelności w ostatnim skinieniu głowy.

Shaybe chłodzi LOSC, a Unas rozpala ogień

Po powrocie z szatni sytuacja uległa zmianie. Po podwójnym faulu Yoro i Fonte, Chaibe nie przegapił okazji, by ukarać Chevaliera mocnym strzałem spod poprzeczki (1-1, 48). Krótkotrwała rozkosz dla TFC. Bo po kilku minutach Unas rozświetlił boisko wspaniałym kluczowym strzałem po złotym serwisie Andre (2-1, 53). Rzadki cel precyzji technicznej, od podania do wykonania.

W ciągu ostatnich pół godziny debaty były dobrze zbalansowane między dwoma zespołami, ale walczyły o wyraźne szanse. Wejście Martina, aby wzmocnić pomoc Lille, sprawiło, że mecz był bardziej niestabilny, a były zawodnik Montpellier popełnił błędy, które przełamały grę.Zwycięska opcja dla Paulo Fonseca, ponieważ LOSC zdołało utrzymać prowadzenie na tablicy wyników do końca meczu. .

Wynik meczu: 6/10

Dość fajna gra do oglądania między dwoma dość wyrównanymi drużynami. Obie drużyny miały największe szanse i szanse, ale to najskuteczniejsza i najbardziej doświadczona drużyna na tym poziomie zrobiła różnicę, strzelając gola pierwszej klasy. Ciekawa gra przed fanami z północy, którzy stworzyli świetną atmosferę.

READ  „Zaczynamy rzucać ciężarami na arenie międzynarodowej”.

Cele:

– Po dobrej pracy Ounas, Angel Gomes wrzucił Davida w głąb. Kanadyjczyk eliminuje Nikolaysena z hakiem pełnym sukcesów, po czym poprawia Dobba doskonałym strzałem lewą nogą w siatkę po przeciwnej stronie (1-0, 5).

– W złym wzroście Yoro Dallinga nie trafia do krzyża. Jednak piłka nie została dobrze odbita przez Fonte i wróciła pod nogi holenderskiego napastnika, który doskonale służy Chaibiemu. W środku, niecałe 10 metrów dalej, młody fiolet uderzył potężnym kopniakiem pod poprzeczkę Chevaliera (1-1, 48 minut).

– Na 40 metrach Andre posyła świetne podanie do obrony Unasa. Rozpoczynając we właściwym czasie, algierski skrzydłowy wykonał świetny obrót piłki lewą nogą w rzucie karnym, by oszukać Douba (2-1, 53).

Notatki graczy

Maxifoot przypisał każdemu graczowi ocenę (z 10).

Zawodnik meczu: Adam Onas (7,5/10)

Algierski skrzydłowy spisywał się bardzo dobrze dzięki technicznej dokładności przez cały czas. Jego fizyczna gra i umiejętność znajdowania partnerów na linii bocznej spowodowały wiele szkód dla mieszkańców Tuluzy. Został nagrodzony za swoje wysiłki po przerwie wspaniałym golem w decydującym rzucie, który był bardzo trudny do skonwertowania. Zdecydowanie najczystszy gracz na boisku. Zamień 78. minutę na Alan Wirginiusz (nie).

noc :

Lucas Chevalier (6): Młody bramkarz Lille miał rację. Jeśli nie mógł nic zrobić w sprawie bramki Toulouse, to bramkarz z północy był uczciwy w swoich powietrznych wypadach, by odpocząć swojej drużynie.

Bafoud Diakite (7): Naprawdę dobra gra na prawą stronę. Uczestnicząc w meczu otwarcia, pokazał solidność na swojej linii, nie pozostawiając prawie żadnego miejsca dla swoich przeciwników.

Jose Fonte (6): Dobry mecz dla portugalskiego obrońcy… z dużą czarną plamą. W rzeczywistości to w jednym z jego przypomnień Toulouse zdołała wyrównać. Praca, która psuje jego ogólną wydajność, a szkoda, bo był tak poważny.

Lenny Euro (5,5): Niespodzianka dla początkujących, 16-latek i 10-miesięczny obrońca na przemian dobre i złe. On, podobnie jak jego kapitan, był trochę zaniepokojony. Ale także traci piłkę w słabym początku do bramki Chaibiego. Na szczęście bez poważnych konsekwencji dla efektu końcowego.

Ismaili (6,5): Brazylijska lewa strona zyskuje na sile. Pewny technicznie, był czysty na podjazdach i wygodny w obronie. powyżej średniej.

Benjamin Andre (7,5): Świetny mecz dla pomocnika Lille. W piekarniku i na bieżni był bardzo skuteczny w regeneracji, a przede wszystkim znakomicie asystował Ounassowi w drugiej bramce. Przy wszystkich dezercjach w pomocy nie miałby niewielkiego powołania do reprezentacji Francji…

READ  Christophe Galtier mówi o systemie taktycznym na resztę sezonu

Andr Gomes (6): Poprawna wersja środowiska portugalskiego. Choć był mniej błyskotliwy niż Andre, były zawodnik Barcelony wyróżniał się dobrymi otwarciami dla swoich ofensywnych partnerów. Dobry efekt.

Adam Onas (6): Przeczytaj powyższy komentarz.

Angel Gomes (6): Dobry mecz dla angielskiego rozgrywającego. Na początku gola Davida z ładnym podaniem w tył mógł zmarnować swoją wielką szansę po uderzeniu w oś. Zamień 60. minutę na Jonas Martin (nie).

Jonathan Bamba (6): Po raz kolejny niestabilny występ z Północnego Skrzydła. Udało mu się kilka świetnych ruchów technicznych, które wciąż są dalekie od jego pozycji wyjściowej, ale był też sfrustrowany kilkoma kiepskimi wyborami, takimi jak ta słabo wynegocjowana odpowiedź, aby zrobić 3-1. Z drugiej strony było to bardzo ważne w defensywnym wycofywaniu się.

Jonathan David (6): Kanadyjski napastnik był dziś konserwatywny. Wszedł w swój mecz idealnie, otwierając wynik dobrym strzałem w małym powrocie. Ale poza tą zwycięską pracą ostatecznie nie ważył wiele w tym segmencie. Nie możemy jednak odebrać mu celu, który ułatwia zadanie LOSC. Zamień 86. minutę na Mohamed Bayo (nie).

Tuluza :

Maxime Doub (5,5): Trudno winić bramkarza Tuluzy za dwa gole. Pozwolił swojej drużynie pozostać w meczu, wykonując bardzo ważną interwencję przeciwko Angelowi Gomezowi, aby zapobiec 2-0 w pierwszym okresie.

Mikel Dessler (6): Jedna z nielicznych defensywnych satysfakcji tego wieczoru po stronie Tuluzy. Bliski wyrównania piłki na dalekim słupku w pierwszym okresie, zabezpieczył swoją linię przeciwko Bambie. Zamień 82. minutę na Kevin Kippen (nie, nie).

Anthony Roault (5): Bardzo neutralny środkowy obrońca. W pierwszym okresie napotkał pewne trudności w atakach na Lille. Ogólnie rzecz biorąc, nie oddychał spokojem.

Rasmus Nikolaisen (5,5): Duński środkowy obrońca słabo wszedł w grę z nieudanym wślizgiem z Davidem w meczu otwarcia. Jednak obecny w pojedynkach odpowiedział kilkoma gorącymi interwencjami na swoim terenie. Tuż powyżej średniej.

Moussa Diarra (6,5): Najlepszy obrońca dzisiejszej Tuluzy. Sylla nie bardzo mu pomogła, uratował wiele skomplikowanych sytuacji, jak np. źle wynegocjowany kontratak Bamby godzinę później. David dobrze radził sobie w pojedynkach.

Isiaga Sylla (3): Lewa strona miała wiele problemów z utrzymaniem Unas. Systematycznie flankując piłkę zdobytą przez algierskiego skrzydłowego, Genine ponownie zapomniał o niej w zwycięskiej bramce. Wziął rosół w prawie wszystkich pojedynkach. Zamień 76. minutę na Veliko Permanshevic (Nie).

READ  Formuła 1 | F1 2023: Śledź na żywo drugi dzień testów w Bahrajnie

Zakaria Abou Khal (5,5): Frustrujący wieczór dla marokańskiego napastnika. W pierwszym okresie bardzo cierpiał, miał trzy szanse, ale był bardzo samotny. Aktywny, stopniowo obniżał stopę mimo lekkiego startu w ostatnim kwadransie.

Stijn Spierings (6): Holenderski pomocnik nie wstydził się meczu. Odpowiadał obecnie w pojedynkach i był interesujący w swojej roli jako centrum pomocy. Mógł jednak być śmielszy w swoich wyborach.

Branko van den Bomen (6): Kapitan Toulouse był bardzo skłonny do odwrócenia gry, a mimo wszystko batawski pomocnik był w stanie dość łatwo znaleźć swoich ofensywnych partnerów, ponieważ trafił pięć podań przed swoim strzałem. Lepsze niż jego ostatnie wyjście.

Fares Shabi (6): tytuł Pod nieobecność Ratau pomocnik N Lyon wykorzystał swoją szansę pięknym strzałem pod poprzeczkę. Często był na dobrej pozycji w nielicznych okazjach Tuluzy, nawet jeśli w pewnych sytuacjach mógł być bardziej zdecydowany.

Thijs Dallinga (5,5): Holender, samotny na szczycie ataku, stanął przed skomplikowaną konfrontacją. Wracając do celu, bardzo rzadko potrafił służyć swoim partnerom. Mimo wszystko wykonuje decydujące podanie do Al Shuaibi po utracie piłki do Fonte. Zamień 76. minutę na Nastolatek Onaiwu (nie, nie).

+ Znajdź wyniki i rankingi Ligue 1 na Maxifoot

A dla Ciebie, którzy byli najlepszymi i najgorszymi graczami w grze? Skomentuj w polu „Komentarze” poniżej!

Lille 2-1 Tuluza (Połowa czasu: 1-0) – Francja – Ligue 1/8 dzisiaj
Miejsce: Stade Pierre Moroy – Lille – Sędzia: Pierre Gilouste – Francja

Cele : J. David (5.) A. Ounas (53. miejsce) dla LILLE – dla TOULOUSE
Ostrzeżenia : Czcionka soku (44)A Diana (74)DLA LILLE

noc : L nocJose FonteA L. EurojadaćA izmailitańskib- rzadszeA Andre Gomesa. Gomez (J. Martin, 60)a. Unas (A. Virginius, pozycja 78)A J BambaDavid (M. Bayo, 86)

Tuluza : Pan DobA. RouaultA R. NikolajsenA Pan DiarraPan Dessler (K. Kippen, 82)A Sella (V. Birmancevic, 76)g. Abu KhalilA S SprężynyA B. van den BoomenA F. młodyT. Dallinga (A. Onaiwu, 76)

David szybko otworzył wynik (1-0, 5).