Eurobasket: The Blues miażdżą Polskę i docierają do finału

Reprezentacja Francji w dużej mierze zdominowała Polskę w półfinale Ligi Europejskiej (95-54). The Blues zmierzą się w finale z Hiszpanią.

Blues nigdy nie zadrżał

Zmierzyłem się z Francją Polska Podczas półfinałówEurobasket piątek, 16 września The Blues zdominowali mecz i wygrali 95-54. Walczył w swoich ostatnich dwóch meczach w ósmym i ćwierćfinale, nigdy nie powstrzymując się od rywali i zdobywając bilet do finału.

niezdarna polska

Jak wspomniano Europejska 1Francuscy koszykarze prowadzą od środka Gerszon JabusilAutor swojego rejestru punktów wyboru (22). The Polska Niezdarny miał całkowity wskaźnik sukcesu 32%. W pierwszej połowie spadła do 16 punktów (34-18).

Francja poszerza przepaść

DrużynaEvan Fournier (10 punktów) poszło za nim po zwycięstwie w NBA’s Treble Best Defender (2018, 2019 i 2021). dla Rudy GobertZbierał liczniki w drugiej kwarcie (3). Przepaść między dwoma zespołami zwiększyła się, a kadra kierownicza mogła odpocząć, ponieważ tylko jeden gracz spędził na boisku ponad 20 minut.

Słabości nadal istnieją

Według trenera Vincent Colettepodatności, zwłaszcza utrata ołowiu, są nadal obecne, ale”Musisz z nim żyć„.”Nie mamy wszystkich cech, ale i tak się nie poddajemyDodał, że The Blues zmierzą się z Hiszpanią w finale w niedzielę 18 września.