Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ligue 1 – Po PSG – OL (0-1) – Laurent Blanc: „Kiedy C1 zatrzymuje się w Paryżu, to koniec”

Ligue 1 – Po PSG – OL (0-1) – Laurent Blanc: „Kiedy C1 zatrzymuje się w Paryżu, to koniec”

To nie jest bardzo gloryfikowana kolejka górska dla PSG. W niedzielę przeciwko OL (0-1) PSG przegrało ósmą porażkę w 2023 roku, najgorszy początek roku od 22 lat. W samym sercu krytyki Christophe Galtier mógł liczyć na to, że jego odpowiednik Laurent Blanc, który dobrze zna paryski dom, będzie go bronił na konferencji prasowej po spotkaniu.

Znam się trochę na miejscach, klubach itp. Technik OL wspomniany w komentarzach cytowanych przez CulturePSG. Problem z Paryżem polega na tym, że gdy pierwszy cel nie zostanie osiągnięty, sezon wydaje się być skończony. I to na wszystkich poziomach. zatem. Czujemy to i dostrzegamy. Kiedy kończy się Liga Mistrzów, wszystko się kończy, a my już rozmawiamy o reszcie w Paryżu. Uzupełnianie i przegrupowywanie graczy jest bardzo trudne. „

Liga 1

Ściągawka: PSG nie jest już straszne

13 godzin temu

Ale czy Christophe Galtier to osiągnie? „Myślę, że tak, ale to trudneBiały odpowiedział. Środowisko nie jest łatwe i jest rozproszone po całym miejscu. Trudno to znieść, zwłaszcza gdy do rozegrania pozostało dziewięć meczów. Nie jest łatwo ponownie zmotywować wszystkich (śmiech). Nadal uważam, że duma graczy zajmie jego miejsce. Są sfrustrowani, ponieważ nie osiągnęli swoich celów. Paryż jest w środku tego delikatnego okresu, ale może trzymać głowę wysokoByłoby lepiej, z ryzykiem wejścia do 11. tytułu mistrzowskiego, który już wydawał się być w jego kieszeni.

Liga 1

A teraz to OL wprowadza PSG

15 godzin temu

Liga 1

Ogromna pustka pozostawiona przez odejście Blanca

Wczoraj o 22:43

READ  Lille to solidny lider, Paryż to myśliwy, Lens jako sędzia ... Niesamowity scenariusz na koniec sezonu - Ligue 1