Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liga Narodów: Debora była wysoko w meczu z Holandią Polska, ale została wyeliminowana

Rzuciłem pomarańczowe kijki. Holandia poszła lepiej, wygrywając w Polsce (1-2) w środę, ostatni dzień Ligi Narodów, ale zajęła drugie miejsce w grupie 1. To Włochy, które wygrały w tym samym czasie co Bośnia (0:2), zajęły pierwsze miejsce i awansowały do ​​finałowej czwórki turnieju.

Euro 2020

De Lict, najlepszy napastnik: „Źle się czuję, przegrywamy mecz przeze mnie…”

26.06.2012 o 19:29

Polacy, którym można ufać, że zajmą pierwsze miejsce, jeśli wygrają wraz z porażką Włochów, są na dobrej drodze do silnego wejścia do meczu przeciwko nieco spokojniejszej publiczności. Hans Hate Boer stracił piłkę w obozie przeciwnika, a Kamil Joswiak, który startował z lewej strony Roberta Lewandowskiego ze swojego obozu, zdeponował małego Swifta Davy’ego Klaasa, zanim pod koniec wyścigu oszukał Tima Krula (1-0, 5). . W ten sposób gracz Derby County wybrał swój licznik bramek.

Holendrzy, którzy wybrali fajniejszą grę, byli w stanie działać szybko, ale Lucas Fabianski pokonał Memphis Debay (10.) i Georgino Vijnaldam (12.), obaj rozpoczęli od bardzo powolnego klikania Camille. Widzowie ożywili się między mistrzami piłki a ostrymi słupkami, a z Norwich (16.) jego kolega z drużyny Krulin opuścił słupek został wstrząśnięty przez Presmislę Blachettę.

De Boer naprawia sytuację

Wybór holenderskiego trenera Franka de Boera, by zmienić cztery drużyny, okazał się chybiony w porównaniu z jego ostatnim decydującym zwycięstwem (3:1) z Bośnią. Z pełnym wsparciem Hate Boer i Patrick von Anhold oraz młody skrzydłowy Calvin Stengs i Tony Malone wnieśli bardzo mały wkład przeciwko ostrożniejszym Polakom w drugiej połowie.

Wejścia Denzela Dumfriesa (56.), Stevena Perquisa, Tony’ego van de Peeka i Owena Vigandala (70.) odnowiły piękną pomarańczę od Deborah (1-1, 77.) na początku ostatniego kwadransa. Dał swojemu zespołowi przewagę w rzucie rożnym zaledwie kilka minut po tym, jak Vijnaltham dzielnie zamienił środkowego obrońcę Daly’ego Blinda na środkowego napastnika Luke’a de Jong (1-2, 84.). Vijnaltham, który jest już podwójnym nauczycielem przeciwko Bośni, pozwala Holandii wygrać po raz drugi z rzędu po słabym okresie i zakończyć mecz z dobrą nutą. De Boer zachęca, gdy patrzy na euro, jeśli lepiej wykorzystuje swoją broń.

READ  Budżet: Europejczycy zwiększają presję na Polskę i Węgry

Euro 2020

Rozczarowanie dla Holandii

26.06.2010 o 17:55

Euro 2020

Transformacja z Persją niezbędna dla Holandii: De Jong, nadszedł czas na lot flight

26.06.2021 o 21:57