Rzeczywiście brazylijski Galeño zapewnił portugalskiej drużynie ważny sukces (90+4) przed rewanżowym meczem na stadionie Emirates trzy tygodnie później. Po stronie Kanonierów piłkarze z trudem ukrywali rozczarowanie po opuszczeniu boiska. W szczególności Declan Rice. „„To prawdziwy kop w zęby”.– potwierdził początkowo pomocnik Arsenalu za pośrednictwem mikrofonu TNT Sports.
„Gdy w doliczonym czasie gry na tablicy wyników będzie wynik 0:0, minimum to nie przegrać meczuon dodał. Czasami w naszej okolicy rozdawaliśmy zbyt wiele prezentów. Porto to bardzo dobry, ciężko pracujący zespół ze świetnymi zawodnikami. Ale nie będziemy opuszczać głów. Przed rewanżem musimy zachować spokój. Będziemy gotowi, to pewne„.
Mikel Arteira podzielił się analizą byłego pomocnika West Hamu, wierząc, że jego zespół nie…Całkiem groźne„.”Potrzebujemy znacznie lepszego zarządzania „To koniec meczu” – upierał się trener Kanonierów w TNT Sports. Czasami brakowało nam agresji. Możemy zrobić lepiejOd teraz Arsenal wie, że nie może używać hamulca ręcznego, jeśli nie chce doświadczyć kolejnego rozczarowania w meczu z Porto 12 marca.

Paweł Huelle jest autorem publikującym na portalu glodniwiedzy.pl, zajmującym się tematami newsowymi, polityką, biznesem, technologią, sportem, rozrywką i stylem życia. Stawia na jasny i przystępny przekaz informacji, koncentrując się na aktualnych wydarzeniach oraz treściach ważnych dla czytelników, dbając o ich rzetelne i zrozumiałe przedstawienie.

More Stories
Egipski piłkarz oskarża sędziego po meczu z Argentyną. Kontrowersje po spotkaniu MŚ 2026
Jakub Kamiński oficjalnie zawodnikiem Benfiki. Ujawniono szczegóły transferu
Szwajcaria po dramatycznym meczu awansowała do ćwierćfinału MŚ 2026. Teraz czeka ją starcie z Argentyną