Liga Konferencyjna: Brugge traci bramkę w meczu z Besiktasem (1-1), a La Gantoise rozczarowuje i trzyma się Ługańska (1-1)

Brugge – Besiktas (1-1): Klub nie trafił w łódkę

Po żywiołowej pierwszej kwarcie Brugge może mieć do siebie pretensje, że po strzale główki nie objął prowadzenia po przerwie. Vanakin na tym poście. Turcy ponownie się zmobilizowali i w lepszym humorze zakończyli pierwszą część meczu. Pod koniec pierwszej połowy wynik był negatywny (0-0).

Saint-Gilloise Union rozpoczyna kampanię w Lidze Europy od remisu z Tuluzą (1:1), a Genk zmierzy się z Fiorentiną w Lidze Konferencyjnej

Po powrocie z szatni Mignolet Musi pracować z przodu Abu bakr Który odzyskał równowagę po nieudanym wybiciu Spillersa (47. miejsce). Kolejnym uderzeniem głową Vanakin zmusił tureckiego bramkarza do obrony.

Seria straconych szans

Tuż przed upływem godziny Brugge stworzyło dwie świetne okazje w krótkich odstępach czasu, ale… ThiagoPierwszy, posyłany przez Vettelsena, minął nieuniknione przed pustą bramką (56). Skova Olsena Po odruchowej obronie staje twarzą w twarz ze znakomitym tureckim bramkarzem.

To wspaniały znak, w końcu jest kapitanem Brugii Hansa Vanakena Co daje klubowi zasłużoną przewagę (1-0). Wynik otwarcia nie uspokoił mieszkańców Brugii, którzy oblegali turecką bramkę. Vanaken ponownie trafił w słupek w 80. minucie.

Nerwowość pod koniec meczu. A przede wszystkim fatalne wyrównanie dla mieszkańców Brugii. aż do meczu, Cenk Tosun Idzie sam, aby oszukać Mignoleta w końcowych momentach regulaminowego czasu gry (1-1).

Thiago i Onyedika wreszcie w ostatniej rundzie meczu stanęli sobie na drodze i nie byli w stanie zapewnić Brugii zwycięstwa (90+6).

Dzięki temu wynikowi Brugge prawie objęło prowadzenie i zrównało się z trzema pozostałymi zespołami w grupie, przy czym Bodo/Glimt i Lugano również dzieliły udział (0-0).

Kompozycja:

Club Brugge: Mignolet – Sapp, Spillers, Michel, De Cuyper – Skov Olsen, Vettelsen, Onyedka, Skouras – Vanakken, Thiago.

Ta zawartość nie jest dostępna w tej konfiguracji.
Odkryć Tutaj.

READ  Cyborg Erling Haaland rozpala skandal Anglii i Barcelony

Zorya Ługańsk – La Jeantoise (1-1): Buffalo rozczarowuje

Pozbawieni kontuzjowanego Gifta Orbana w ataku, Buffaloes generalnie brakowało inspiracji w ataku, nawet jeśli udało im się wejść na boisko bardzo wcześnie w pierwszej połowie.

La Gantoise, który przez długi czas walczył z problemami, nieuchronnie zdobył pierwszego gola Hugo Kuipersa (67) Asysta Hjolsagera. Wykorzystuj bawoły przez 3 minuty. Krzyż z prawej strony Guerrero Kto wrzuca piłkę do siatki przeciwnej drużyny? Ukraińcy wracają do meczu (1-1, 70. minuta).

Rozczarowujący split dla ukraińskiego Gentu, który następnego dnia podejmie Maccabi Tel Aviv. Izraelczycy, którzy pokonali Islandię w Breidablik (3:2), prowadzą w grupie drugiej.