Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Les 12 średnie zamachy: kot Emiliana eksploduje TF1 jest bardzo niespokojny i na skraju przepaści

Les 12 średnie zamachy: kot Emiliana eksploduje TF1 jest bardzo niespokojny i na skraju przepaści

Rozwiń spis treści
Zwiń spis treści

Jak zawsze, w piątek 26 kwietnia Jean-Luc Reichmann znakomicie był gospodarzem 12 średnich zamachów stanu. W międzyczasie poświęć chwilę, aby porozmawiać o puli nagród Emiliana. Gwiazda PAF zdradziła, że ​​omawiał tę kwestię z wyższą kadrą kierowniczą w TF1.

12 strzałów w południe: Jean-Luc Reichmann stawia na Emilien

Mistrz Południa przez siedem miesięcy, wydawało się, że Emilian nadal nie chce jeszcze rezygnować ze swojego miejsca. Kandydaci przybyli na 12 zamachów stanu, próbując go obalić. Jednak jak dotąd nikomu nie udało się osiągnąć tego wyczynu.

Jego umiejętności zaskakują zarówno fanów, jak i samego Jean-Luca Reichmana. Ale to nie powstrzymało przyjaciela Zity Postaw na Emiliana, ostatni czwartek. Podczas głównego uderzenia powiedział, że opuści Les 12 cops de midi, jeśli Emilian znajdzie odpowiedź.

Pytanie tego dnia brzmiało: „Jakie jedzenie zjedliby Francuzi 229 razy w 2023 roku ». Emilian może wybierać pomiędzy chlebem, serem lub czymś innym. Wtedy młody człowiek wybrał ostatnią opcję. Jego odpowiedź była poprawna, ponieważ rzeczywiście było to jajko.

Odkrywać
12 Średnich zamachów stanu: Bruno Hourcade wyjaśnia, jak oszukał produkcję, aby dużo zarobić

W ten sposób Jean-Luc Reichmann przegrał zakład.

„To ostatnie pytanie, jakie zadam. […] Dziękuję wszystkim, dziękuję wszystkim, to mnie obrzydza.”– powiedział, zwracając się do publiczności.

Wyższe kierownictwo TF1 było zszokowane pulą nagród Emiliana

Dzień po zakładzie z Emilienem Jean-Luc Reichmann nadal był obecny na Les 12 Intermediate Coups. Pozyskał nowych kandydatów, którzy przyszli ukraść miejsce Emiliana. Wśród nich była Chanel, która zabrała Emilien na pojedynek.

Jean-Luc Richman wykorzystał tę chwilę, aby porozmawiać o głównej wygranej Emilien. Powiedział, że rozmawiał o tym z wyższą kadrą kierowniczą w TF1. Według niego właśnie to drugie Byłam zszokowana podróżą Emiliana W Les 12 MIDI zamachy takie jak on. Zastanawiają się też, kiedy to się skończy.

READ  W jakim kierunku patrzy Polska?

„To szaleństwo, nawet zaczął przed nami uciekać”.on dodał.

Odkrywać
12 zamachów stanu: Jean-Luc Reichmann narażony na skandal w związku z reakcjami na sprawę Bastiena Payeta

Czy Emilian wkrótce stanie się największym bohaterem 12 przewrotów midyjskich? Bruno Hurcade reaguje

Dla przypomnienia, łączna suma trofeów Emiliana to ponad 1 204 700 euro. To również znajduje się w Drugie miejsce dla największych bohaterów Od 12 uderzeń grzbietem. Być może pokona Bruno Hurcade'a.

Warto zauważyć, że temu ostatniemu, który dzięki serialowi stał się milionerem, nie zależy zbytnio na tytule ostatecznego mistrza 12 Midi Coups. „Rekordy są po to, żeby je bić bez względu na wszystko”.Tutaj możesz reklamować się w kolumnach. Dodajmy, że nie odbiera to niczego jego karierze.

„Miałem zamiar zostać rekordzistą przez jakiś czas. A przede wszystkim nie bierze moich pieniędzy”.Ukończył to.

Ze swojej strony kochanek Jessiki może być dumny. To znaczy niezależnie od tego, czy wyeliminuje Bruno Hourcade, czy nie. Czas pokaże, jak daleko zajdzie w programie TF1. Tylko czas powie. Cokolwiek się stanie, może liczyć na wsparcie rodziny, w tym matki.

Wyraź swoje zdanie

Bądź 1każdy Zwróć uwagę na ten artykuł