Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gdzie kręcono film „Detektyw Forrest”?  Miejsce kręcenia serialu kryminalnego Netflix…

Gdzie kręcono film „Detektyw Forrest”? Miejsce kręcenia serialu kryminalnego Netflix…

streszczenie

  • Wspaniała górska lokalizacja detektywa Forresta w Zakopanem w Polsce dodaje wciągającego i oszałamiającego wizualnie charakteru przedstawienia.
  • Warszawa, a konkretnie Nowy Targ, oferuje chłodny klimat, który zwiększa autentyczność historii i podkreśla piękno otaczających ją Gór Gore.
  • Jako miejsca kręcenia wykorzystano także niektóre tereny Słowacji, co doskonale wtapia się w polską scenerię i przyczyniło się do powstania wspaniałych i urzekających obrazów detektywa Forresta.

„Detektyw Forst” Netflixa to wyjątkowy i ciekawy zegarek ze względu na fascynującą historię i fascynujące tło, które wzbudzają ciekawość widzów, gdzie kręcono serial. Spektakl oparty jest na popularnej serii książek „Forst” polskiego autora Remigiusza Mroza. Opowiada historię tytułowego detektywa, który odkrywa brutalnego seryjnego mordercę, który zabiera ciała swoich ofiar i pokazuje je w wymyślnych pozach, ze złotymi monetami włożonymi do ust. Metody detektywa Forresta próbującego znaleźć zabójcę są niekonwencjonalne i prowadzą go do częstych starć z przełożonymi, co zwiększa ogólny konflikt w serialu i prowadzi do usunięcia Forresta z grupy zadaniowej.

Postacie detektywa Forresta wykonują fantastyczną robotę, ożywiając tę ​​przerażającą historię. Ich występy są autentyczne i niezapomniane, co sprawia, że ​​jest to spektakl, który trzeba zobaczyć w tym gatunku. Oprócz dobrego scenariusza i świetnej obsady, serial ma oszałamiającą oprawę, która pomaga go wyróżnić. Oszałamiające góry za bohaterami serialu zapewniają widzom niesamowitą przyjemność wizualną. Detektyw Forrest nie mógłby wywrzeć takiego samego wrażenia na widzach, gdyby nie bardzo ostrożny wybór lokalizacji kręcenia.

READ  Quinté PMU - PRIX D'AMERIQUE ZETURF PRECEDENCJA PRIX Q1 20 LISTOPADA 2022

30 najlepszych programów telewizyjnych w serwisie Netflix obecnie (styczeń 2024 r.) Od klasyków, takich jak Gilmore Girls i Seinfeld, po dziwaczne science fiction, takie jak Dark i Stranger Things – w najlepszych serialach w serwisie Netflix każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakopanego, Polska

Bohaterowie prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa w Tatrach

To, co odróżnia serial od innych seriali z tego gatunku, to oprawa wizualna „Detective Forrest”. Piękna górska sceneria kontrastuje z makabrycznym morderstwem, które bohaterowie próbują rozwiązać. Niewiele dramatów kryminalnych rozgrywa się w tak malowniczych miejscach jak Detektyw Forst, co dodaje serialowi wciągającego charakteru. Biorąc pod uwagę wpływ scenerii na ogólną historię, logiczne jest, że miejsce kręcenia serialu wzbudzi ciekawość. Biorąc pod uwagę, że serial jest w języku polskim i jest oparty na polskiej powieści, nie jest zaskakujące, że głównym miejscem kręcenia „Detektywa Forresta” było Zakopane.

To miasto położone u podnóża Tatr, gdzie detektyw Forrest trafia na trop brutalnego seryjnego mordercy. Cinemaholic podaje, że konkretnymi terenami wykorzystywanymi do kręcenia filmów są okolice Bąkowa Zohyliny Wyżnio przy ul. Józefa Piłsudskiego 28A w Zakopanem. Zdjęcia kręcono także w pięknym parku Hla Jasenkou, rozległym, zielonym parku położonym w Zakopanem.

We wszystkich scenach przedstawionych w Detective Forst to właśnie góry sprawiają, że lokacja jest łatwo rozpoznawalna. Na wystawie znalazły się jednak także zabytki i ciekawe miejsca, które poznają znawcy Zakopanego. Obejmuje to ulicę Krupocki, znaną z wielu sklepów, przejażdżek i artystów.

10 najlepszych kryminałów w serwisie Netflix Netflix oferuje wiele świetnych filmów ze wszystkich gatunków, w tym kryminały, a te 10 kryminałów to najlepsze, jakie Netflix ma obecnie do zaoferowania.

READ  Główni odbiorcy: 'Visions' kończą w seriach TF1 i France 2 blisko 3 miliony - 'Żonaty od pierwszego wejrzenia' na M6 na 2,7 miliona - Flop dla Molière'ów na France 3 pokonany przez W9 i TMC

Warszawa, Polska

Wiadomo, że bohaterowie żyją w bardzo zimnym klimacie

Zakopane nie było jedynym obszarem Polski, w którym kręcono „Detektywa Forsta”. Warszawa, oficjalnie znana jako Stolica Warszawy, była alternatywnym miejscem kręcenia pierwszego sezonu serialu. Klimat w Warszawie jest niesamowicie zimny, zwłaszcza w konkretnym mieście, Nowym Targu, w którym obsada i ekipa „Detektywa Forsta” wykorzystali do kręcenia zdjęć. Nowy Targ położony jest u podnóża Gór Górskich i to właśnie tutaj kręcono wiele kluczowych scen górskich. Miasto słynie z tego, że jest otoczone oszałamiającą przyrodą, co było widoczne w serialu i stanowiło idealne miejsce do kręcenia filmów, co pomogło stworzyć wspaniałe zdjęcia.

Słowacja

Detektyw Forrest bada góry

Chociaż głównym miejscem kręcenia zdjęć była Polska, gdyż jest to polski serial, a wykorzystanie kraju miało ułatwić pracę obsadzie i ekipie, wykorzystano także inną lokalizację. Oprócz Polski, jako miejsca kręcenia filmu „Detektyw Forst” wykorzystano część Słowacji. Kraj składa się w większości z gór, co wpisuje się w ogólny wizerunek serialu. Słowacka sceneria dobrze komponuje się z polską scenerią, przez co widzom trudno jest zrozumieć, co i gdzie jest kręcone. W ostatnich latach Słowacja stała się popularnym miejscem filmowania i została wykorzystana w wielu popularnych filmach i programach telewizyjnych. Należą do nich Crazy Six, Spoor, The Wrecking Crew i Einstein.