Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry wkrótce wróci do Anglii: czy odwiedzi Kate Middleton?  Ekspert jest oficjalny

Książę Harry wkrótce wróci do Anglii: czy odwiedzi Kate Middleton? Ekspert jest oficjalny

Napisane przez Louise Martin | redaktor

Koh Lanta, Les Marseillais Ale też żonata z pierwszym spojrzeniem… Louise Martin to osobowość telewizyjna, która w wolnym czasie próbuje odtworzyć podziwiane przez siebie ciasta przed najlepszym cukiernikiem… Ale niebieski fartuch jest mało prawdopodobny wygrać! Portale społecznościowe nie mają dla niej tajemnic, najświeższe informacje i najnowsze oferty, zna je wszystkie. Przygląda się życiu Twoich ulubionych gwiazd i bardzo podziwia stroje Nicky Doll w Drag Race France. Trochę zabawy na szyi

W maju 2024 r. książę Harry będzie koordynował swój powrót do Anglii z okazji 10. rocznicy Igrzysk Invictus. Królewscy eksperci ujawnili jego nadchodzące spotkanie z całym klanem Windsorów. Będąc w kłótni z niektórymi szefami firm, mąż Meghan Markle musi zachować dyskrecję!

Nie jest tajemnicą, że książę Harry nie dogaduje się już z całą firmą.  Książę Harry, książę Sussex, Meghan Markle, księżna Sussex – Rodzina królewska uczestniczy we mszy bożonarodzeniowej w Sandringham.Nie jest tajemnicą, że książę Harry nie dogaduje się już z całą firmą. Książę Harry, książę Sussex, Meghan Markle, księżna Sussex – Rodzina królewska uczestniczy we mszy bożonarodzeniowej w Sandringham © BestImage, EXPRESS SYNDICATION / BESTIMAGE

Reszta po ogłoszeniu

Jeśli książę Harry nie jest już popularny w całym kanale La Manche od czasu jego szokujących komentarzy na temat angielskiej rodziny królewskiej, wydaje się, że jest skłonny zrobić wszystko, aby przywrócić swój wizerunek. 8 maja mąż Meghan Markle będzie uczestniczył w obchodach 10. rocznicy Invictus Games. Jak potwierdził jego rzecznik, szczęśliwy ojciec dwójki dzieci został zaproszony na długo oczekiwaną ceremonię, która odbędzie się w katedrze św. Pawła w Londynie. Ale tajemnicą pozostaje istnienie jego drugiej połowy.

Przed odbyciem Zgromadzenia zostało ono również ogłoszone codzienna pocztaKsiążę Harry powinien także wygłosić mocne przemówienie, w którym podkreśli wymyślone przez siebie zawody obejmujące wiele dyscyplin sportowych, przeznaczone dla żołnierzy, weteranów kontuzjowanych i osób niepełnosprawnych. Powrót, na który prasa z niecierpliwością czekała od czasu jego ostatniej wizyty, miał miejsce w lutym ubiegłego roku, kiedy jego ojciec, król Karol III, publicznie ujawnił swoją walkę z rakiem.

READ  Hervé Renard wzruszał się, gdy mówił o swojej matce

Kilka dni później, po kilku tygodniach plotek, to Kate Middleton wstrząsnęła mediami, sugerując, że ona również walczy z chorobą. Ale w kolumnach poczta onlineKrólewski specjalista Tom Power potwierdził, że książę Harry nie powinien spotykać się z księżną Walii.

Wysokie napięcia w klanie Windsorów

Jestem pewien, że nie zobaczy Kate. Aby jednak umocnić swoją władzę królewską i tytuły oraz promować swoją markę, dołoży wszelkich starań, aby odwiedził swojego ojca, króla.On wskazał. „Będę zaskoczony, jeśli Megan przyjdziePogląd mniej więcej podzielany przez Richarda Fitzwilliamsa, innego znawcę czubków głowy: „Kate przechodzi chemioterapię zapobiegawczą i biorąc pod uwagę głębokość złamania, wydaje mi się to mało prawdopodobne„.

Przypominamy, że siostra Pippy Middleton i jej mąż, książę William, nigdy nie zrozumieliby przeszłych przygód księcia i księżnej Sussex, przebywających obecnie na wygnaniu w Kalifornii, którym przypisuje się zszarganie brytyjskiej korony. „Jedyną nadzieją na pojednanie jest to, że dzieje się to na osobności, a my o tym nie wiemy„, dodał Richard Fitzwilliams. Biorąc jednak pod uwagę stan zdrowia Kate Middleton i króla Karola, możliwe jest, że napięcia z czasem opadną. Ciąg dalszy…