Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Enzo (Salam) reaguje na odejście Cyrila Ferrauda i jego przybycie. Każdy chce zająć jego miejsce

Enzo (Salam) reaguje na odejście Cyrila Ferrauda i jego przybycie. Każdy chce zająć jego miejsce

wywiad. W sobotę 27 kwietnia Cyril Ferraud ogłosił swoje odejście ze stanowiska prezesa gry mocne uderzenie. Ja mam Zdalna rozrywkareakcja jego symbolicznego bohatera Enzo była ekskluzywna.

Reszta znajduje się pod tym ogłoszeniem

niespodzianka ! W sobotę 27 kwietnia Cyril Ferraud ogłosił, że odchodzi z prezentacji mocne uderzenie Do Każdy chce zająć jego miejsce Po odejściu Jarry'ego z południowego meczu France 2 zaplanowanego na koniec sezonu. Na antenie programu od 16 lat, gospodarz wyjaśnił naszym kolegom o godz Paryski: „Kilka dni temu kierownictwo France Télévisions przedstawiło mi tę propozycję i poprosiłem ich o czterdzieści osiem godzin do namysłu, ale szybko zdałem sobie sprawę, że naprawdę tego chcę, ponieważ uwielbiam przygody z wiadomościami, a ten jest szczególnie piękny. ”. Enzo, największy zwycięzca mocne uderzeniez którym Cyril Ferraud miał wspaniały związek, odpowiedział Tele Loisira.

Enzo wyjaśnia, jak Cyril Ferraud przyczynił się do sukcesu… mocne uderzenie : „Miał zmowę z kandydatami”.

Zdalna rozrywka : Jak dowiedziałeś się o śmierci Cyryla Ferrauda?
Enzo:
Dowiedziałem się o tym w sobotnie popołudnie z prasy.

Czy ta reklama Cię zaskoczyła?
Nie tylko trochę! Kiedy robiliśmy animację mocne uderzenie Przez wiele lat trudno było nam się porozumieć mocne uderzenie Komuś innemu. Ściśle mówiąc, Thierry Beccaro, ale to było na początku (Salam wprowadzony w 2009 r., przyp. red.).

Reszta znajduje się pod tym ogłoszeniem

Czy to również zasmuciło ciebie jako największego bohatera w grze?
Trochę, bo minęło dwa i pół roku odkąd zacząłem kręcić. Życzę powodzenia jego następcy, bo Zaraz po Cyrylu nie będzie łatwo się tam dostać. I miał tę zmowę z kandydatamiI potrafił ich pocieszyć. To musiało mieć wpływ na sukces serialu i sztuczki, jakie ze sobą przyniósł: Margaret, 4 lata „I” Skończyłem…

READ  Recenzja, która wędruje bez lokaja na Amazon

Czy Enzo kontaktował się z Cyrilem Ferraudem po ogłoszeniu swojego odejścia? mocne uderzenie ? On nam odpowiada

Czy skontaktowałeś się z nim po tym ogłoszeniu?
Jeszcze tego samego wieczoru zadałem sobie trud napisania do niego listu z podziękowaniami Za lata goszczenia mocne uderzenie Życzyłem mu powodzenia Każdy chce zająć jego miejsce. Podziękował mi i Powiedział mi, że będę jego największym mistrzem na całe życie. Mam mały problem z emocjami, ale trochę mi to pomogło.

Czy planujesz pozostać w kontakcie?
Spróbuję. Od czasu nakręcenia drugiej części Konkurs mistrzówMam jego numer. Zadzwoniłem już do niego, żeby złożyć mu życzenia z okazji urodzin i świąt. Wysłałem mu też żart po ostatnim Konkurs mistrzów Gdzie mnie nie było. Na pewno będziecie mieli okazję spotkać się z nami ponownie podczas tego występu.

Reszta znajduje się pod tym ogłoszeniem

Kogo postrzegasz jako następcę Cyrila Ferrauda?
Mówię sobie, że wszystko jest możliwe. Nie wiem, kto to będzie, ale jestem pewien, że poradzi sobie dobrze.